Wyzwania społeczne przyszłości

Wyzwania społeczne przyszłości

Latem 2017 r. zespół ekspertów 4CF przeprowadził dla Skanska Property Poland warsztatową sesję strategiczną dotyczącą kluczowych polskich wyzwań społecznych.

Jako polski oddział The Millennium Project mamy unikalne doświadczenie w formułowaniu, analizie i wykorzystaniu praktycznym informacji o wyzwaniach rozwojowych w zakresie społecznym, technologicznym i politycznym. Globalny wymiar tych problemów przyszłości opisuje „15 Globalnych Wyzwań” The Millenium Project.

15 globalnych wyzwań The Millennium Project to ramy do oceny globalnych i lokalnych prognoz. Globalne wyzwania The Millennium Project mają charakter ponadnarodowy, a proponowane rozwiązania są transinstytucjonalne. Te wielkie problemy ludzkości nie mogą być indywidualnie rozwiązane przez żaden rząd lub instytucję. Wymagają one współpracy między rządami, organizacjami międzynarodowymi, korporacjami, uniwersytetami, organizacjami pozarządowymi i pojedynczymi, kreatywnymi osobami.

Więcej o 15 wyzwaniach rozwojowych The Millennium Project.

Bądź na bieżąco! Zapisz się do newslettera:

Zapisując się do naszego newslettera jednocześnie wyrażasz zgodę na przetwarzanie podanych przez Ciebie danych. Administratorem Twoich danych osobowych jest 4CF Sp. z o.o., z siedzibą przy ul. Wojciecha Górskiego 9, 00-033 Warszawa.

Przetwarzamy Twoje dane wyłącznie w celu wysyłania informacji dotyczących 4CF Sp. z o.o. i jej działalności drogą e-mailową. Twoje dane będą przetwarzane do czasu odwołania zgody – odpowiedni link będzie zawarty w każdym wysłanym przez nas newsletterze. Wycofanie zgody nie ma wpływu na zgodność z prawem przetwarzania, którego dokonano na podstawie zgody przed jej wycofaniem. Podanie przez Ciebie danych jest dobrowolne, ale konieczne do przesyłania informacji dotyczących 4CF Sp. z o.o. i jej działalności. Przekazane przez Ciebie dane osobowe możemy przekazywać naszym dostawcom, którym zlecimy usługi związane z przetwarzaniem danych osobowych, np. dostawcom usług IT. Takie podmioty przetwarzają dane na podstawie umowy z nami i tylko zgodnie z naszymi poleceniami. Masz prawo do żądania dostępu do swoich danych osobowych, ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania, a także prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego. Więcej informacji o przysługujących Ci prawach oraz o przetwarzaniu Twoich danych osobowych znajdziesz w polityce prywatności.