Pierwsze wyniki badań i analiz przeprowadzonych w ramach projektu „Pomorskie na lekkim gazie”

Pierwsze wyniki badań i analiz przeprowadzonych w ramach projektu „Pomorskie na lekkim gazie”

Na stronie projektowej znajdują się już pierwsze wyniki badań i analiz przeprowadzonych w ramach projektu „Pomorskie na lekkim gazie – kierunki i scenariusze rozwoju gospodarki wodorowej do 2030 z perspektywą do 2040″, który realizujemy na zlecenie Urzędu Marszałkowskiego Województwa Pomorskiego.

 

Na stronie projektu dowiecie się:

 

  •  jakie są plany na przyszłość transformacji energetycznej pomorskich przedsiębiorstw;
  •  jakie są priorytety w transformacji energetycznej pomorskich przedsiębiorstw;
  •  dlaczego nie wszyscy zamierzają angażować się w transformację.

 

Przede wszystkim jednak dowiecie się, co pomorscy przedsiębiorcy sądzą o gospodarce wodorowej!

 

Dodatkowo będziecie mogli sprawdzić:

  • jak pomorski system edukacji przygotowuje się do rozwoju gospodarki wodorowej na Pomorzu;
  • bazę podmiotów gospodarki wodorowej na Pomorzu;
  • analizę SWOT Województwa Pomorskiego w kontekście rozwoju gospodarki wodorowej.

 

Na stronie projektu możecie również zgłosić zainteresowanie udziałem w dalszych badaniach i konsultacjach, które prowadzimy w ramach projektu. Jeśli przyszłość gospodarki wodorowej w Województwie Pomorskim leży Wam na sercu, uzupełnijcie formularz rejestracyjny na dole strony.

Aby dowiedzieć się więcej kliknij tutaj.

Bądź na bieżąco! Zapisz się do newslettera:

 

 

Zapisując się do naszego newslettera jednocześnie wyrażasz zgodę na przetwarzanie podanych przez Ciebie danych. Administratorem Twoich danych osobowych jest 4CF Sp. z o.o., z siedzibą przy Plac Trzech Krzyży 10/14, 00-499 Warszawa.

Przetwarzamy Twoje dane wyłącznie w celu wysyłania informacji dotyczących 4CF Sp. z o.o. i jej działalności drogą e-mailową. Twoje dane będą przetwarzane do czasu odwołania zgody – odpowiedni link będzie zawarty w każdym wysłanym przez nas newsletterze. Wycofanie zgody nie ma wpływu na zgodność z prawem przetwarzania, którego dokonano na podstawie zgody przed jej wycofaniem. Podanie przez Ciebie danych jest dobrowolne, ale konieczne do przesyłania informacji dotyczących 4CF Sp. z o.o. i jej działalności. Przekazane przez Ciebie dane osobowe możemy przekazywać naszym dostawcom, którym zlecimy usługi związane z przetwarzaniem danych osobowych, np. dostawcom usług IT. Takie podmioty przetwarzają dane na podstawie umowy z nami i tylko zgodnie z naszymi poleceniami. Masz prawo do żądania dostępu do swoich danych osobowych, ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania, a także prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego. Więcej informacji o przysługujących Ci prawach oraz o przetwarzaniu Twoich danych osobowych znajdziesz w polityce prywatności.