Gospodarka wodorowa na Pomorzu

Gospodarka wodorowa na Pomorzu

Cieszymy się, że możemy ogłosić nasz najnowszy projekt. 4CF The Futures Literacy Company, na zlecenie Województwa Pomorskiego rozpoczyna badanie pt. “Pomorskie na lekkim gazie – kierunki i scenariusze rozwoju gospodarki wodorowej do 2030 z perspektywą do 2040”. 

 

Nasze cele to: 

  • Przeprowadzenie diagnozy stanu gospodarki wodorowej w województwie pomorskim.
  • Wypracowanie scenariuszowych perspektyw rozwoju gospodarki wodorowej w regionie.
  • Sformułowanie wyraźnej wizji i misji dla gospodarki wodorowej w województwie pomorskim. 

 

Projekt będzie prowadzony w konsultacji ze wszystkimi interesariuszami gospodarki wodorowej w regionie, aby wspierać integrację ekosystemu wodorowego – od firm, poprzez instytuty naukowe, aż po samorządy – łącząc lokalne działania z globalnymi łańcuchami wartości wodoru.

 

Jeśli jesteście ciekawi naszej pracy i chcielibyście poznać więcej szczegółów, zapraszamy do odwiedzenia strony projektu. Razem z Województwem Pomorskim kroczymy ku bardziej zrównoważonej, ekologicznej przyszłości. 

Bądź na bieżąco! Zapisz się do newslettera:

 

 

Zapisując się do naszego newslettera jednocześnie wyrażasz zgodę na przetwarzanie podanych przez Ciebie danych. Administratorem Twoich danych osobowych jest 4CF Sp. z o.o., z siedzibą przy Plac Trzech Krzyży 10/14, 00-499 Warszawa.

Przetwarzamy Twoje dane wyłącznie w celu wysyłania informacji dotyczących 4CF Sp. z o.o. i jej działalności drogą e-mailową. Twoje dane będą przetwarzane do czasu odwołania zgody – odpowiedni link będzie zawarty w każdym wysłanym przez nas newsletterze. Wycofanie zgody nie ma wpływu na zgodność z prawem przetwarzania, którego dokonano na podstawie zgody przed jej wycofaniem. Podanie przez Ciebie danych jest dobrowolne, ale konieczne do przesyłania informacji dotyczących 4CF Sp. z o.o. i jej działalności. Przekazane przez Ciebie dane osobowe możemy przekazywać naszym dostawcom, którym zlecimy usługi związane z przetwarzaniem danych osobowych, np. dostawcom usług IT. Takie podmioty przetwarzają dane na podstawie umowy z nami i tylko zgodnie z naszymi poleceniami. Masz prawo do żądania dostępu do swoich danych osobowych, ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania, a także prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego. Więcej informacji o przysługujących Ci prawach oraz o przetwarzaniu Twoich danych osobowych znajdziesz w polityce prywatności.