Żywność w świecie VUCA

Żywność w świecie VUCA

Żywność w świecie VUCA: trendy, rynek, prawo to otwierający panel tegorocznego Forum Rynku Spożywczego i Handlu 2021

W tej edycji interesujące tematy.  Ekologicznie = ekonomicznie? Produkcja i produkty w zgodzie z naturą i zero waste. Krajowy Plan Odbudowy, Polski Ład i inne legislacyjne rozwiązania – jaki mają wpływ na biznes spożywczy? Drożejące surowce i wyższe opłaty + Zielony Ład. 

Przed sesją wystąpi Henryk Kowalczyk, Wiceprezes Rady Ministrów, minister rolnictwa i rozwoju wsi oraz rozmawiać będą: Piotr Kwiatkowski, prezes zarządu, Credit Agricole Bank Polska S.A. z Edyta Kochlewska, redaktor naczelna dlahandlu.pl.

Wśród panelistów znajdą się: Michal Czerwinski, CEO, Purella, Maciej Herman, dyrektor zarządzający, Lotte Wedel, Artur Jankowski, prezes zarządu, Nestlé Polska, Kacper Nosarzewski, członek zarządu Polskiego Towarzystwa Studiów nad Przyszłością, partner, 4CF Strategic Foresight, Mikołaj Piaskowski, counsel, Baker McKenzie, Iwona Piasta, członek zarządu, dyrektor Generalna Business Unit Food w Grupie Maspex, Marek Sumila, dyrektor zarządzający, Danone i Żywiec Zdrój w Polsce.

Bądź na bieżąco! Zapisz się do newslettera:

 

 

Zapisując się do naszego newslettera jednocześnie wyrażasz zgodę na przetwarzanie podanych przez Ciebie danych. Administratorem Twoich danych osobowych jest 4CF Sp. z o.o., z siedzibą przy ul. Wojciecha Górskiego 9, 00-033 Warszawa.

Przetwarzamy Twoje dane wyłącznie w celu wysyłania informacji dotyczących 4CF Sp. z o.o. i jej działalności drogą e-mailową. Twoje dane będą przetwarzane do czasu odwołania zgody – odpowiedni link będzie zawarty w każdym wysłanym przez nas newsletterze. Wycofanie zgody nie ma wpływu na zgodność z prawem przetwarzania, którego dokonano na podstawie zgody przed jej wycofaniem. Podanie przez Ciebie danych jest dobrowolne, ale konieczne do przesyłania informacji dotyczących 4CF Sp. z o.o. i jej działalności. Przekazane przez Ciebie dane osobowe możemy przekazywać naszym dostawcom, którym zlecimy usługi związane z przetwarzaniem danych osobowych, np. dostawcom usług IT. Takie podmioty przetwarzają dane na podstawie umowy z nami i tylko zgodnie z naszymi poleceniami. Masz prawo do żądania dostępu do swoich danych osobowych, ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania, a także prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego. Więcej informacji o przysługujących Ci prawach oraz o przetwarzaniu Twoich danych osobowych znajdziesz w polityce prywatności.