Zrównoważony przemysł odzieżowy “możliwy w ciągu 16 lat”

Zrównoważony przemysł odzieżowy “możliwy w ciągu 16 lat”

Zrównoważony rozwój przyciąga coraz większą uwagę – zarówno społeczeństwa, jak i świata biznesu i polityki – jednak nadal pozostaje wiele niejasności co do przyszłych perspektyw zrównoważonego rozwoju w sektorze odzieżowym. Fundacja C&A (obecnie Fundacja Laudes) zleciła 4CF i Future Impacts przeprowadzenie badania mającego na celu rozważenie przyszłych perspektyw w branży odzieżowej.

Możesz pobrać jego wyniki, aby wesprzeć wysiłki sektora odzieżowego na rzecz poprawy jego pozycji w kwestiach związanych ze zrównoważonym rozwojem.

Nasza Platforma Delphi 4CF HalnyX, działająca w czasie rzeczywistym, odegrała kluczową rolę w pozyskiwaniu i koordynowaniu opinii ekspertów na temat przyszłości zrównoważonego rozwoju w przemyśle odzieżowym.

Bądź na bieżąco! Zapisz się do newslettera:

Zapisując się do naszego newslettera jednocześnie wyrażasz zgodę na przetwarzanie podanych przez Ciebie danych. Administratorem Twoich danych osobowych jest 4CF Sp. z o.o., z siedzibą przy ul. Wojciecha Górskiego 9, 00-033 Warszawa.

Przetwarzamy Twoje dane wyłącznie w celu wysyłania informacji dotyczących 4CF Sp. z o.o. i jej działalności drogą e-mailową. Twoje dane będą przetwarzane do czasu odwołania zgody – odpowiedni link będzie zawarty w każdym wysłanym przez nas newsletterze. Wycofanie zgody nie ma wpływu na zgodność z prawem przetwarzania, którego dokonano na podstawie zgody przed jej wycofaniem. Podanie przez Ciebie danych jest dobrowolne, ale konieczne do przesyłania informacji dotyczących 4CF Sp. z o.o. i jej działalności. Przekazane przez Ciebie dane osobowe możemy przekazywać naszym dostawcom, którym zlecimy usługi związane z przetwarzaniem danych osobowych, np. dostawcom usług IT. Takie podmioty przetwarzają dane na podstawie umowy z nami i tylko zgodnie z naszymi poleceniami. Masz prawo do żądania dostępu do swoich danych osobowych, ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania, a także prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego. Więcej informacji o przysługujących Ci prawach oraz o przetwarzaniu Twoich danych osobowych znajdziesz w polityce prywatności.