Zimbabwe Futures Week

Zimbabwe Futures Week

4CF The Futures Literacy Company i Harare Institute of Technology rozpoczynają 30 stycznia Zimbabwe Futures Week! 

 

Program szkoleniowy, obejmujący wiele lekcji i laboratoriów na temat metodologii i koncepcji Futures Research i konsultacji z interesariuszami, odbędzie się od 30 stycznia do 3 lutego, również w trybie online. Wśród wykładowców znaleźli się: Nhokovedzo Simbarashe, Kacper Nosarzewski, Maciej Jagaciak, Mara Di Berardo, którzy zarazem są członkami The Millennium Project.

 

Program zakończy się konsultacjami z interesariuszami dwóch programów tj. Post-Graduate Diploma in Strategic Foresight oraz Post-Graduate Diploma in Futures Research Methodology.

 

Informacje o programie znajdują się również tutaj.

Bądź na bieżąco! Zapisz się do newslettera:

 

 

Zapisując się do naszego newslettera jednocześnie wyrażasz zgodę na przetwarzanie podanych przez Ciebie danych. Administratorem Twoich danych osobowych jest 4CF Sp. z o.o., z siedzibą przy Plac Trzech Krzyży 10/14, 00-499 Warszawa.

Przetwarzamy Twoje dane wyłącznie w celu wysyłania informacji dotyczących 4CF Sp. z o.o. i jej działalności drogą e-mailową. Twoje dane będą przetwarzane do czasu odwołania zgody – odpowiedni link będzie zawarty w każdym wysłanym przez nas newsletterze. Wycofanie zgody nie ma wpływu na zgodność z prawem przetwarzania, którego dokonano na podstawie zgody przed jej wycofaniem. Podanie przez Ciebie danych jest dobrowolne, ale konieczne do przesyłania informacji dotyczących 4CF Sp. z o.o. i jej działalności. Przekazane przez Ciebie dane osobowe możemy przekazywać naszym dostawcom, którym zlecimy usługi związane z przetwarzaniem danych osobowych, np. dostawcom usług IT. Takie podmioty przetwarzają dane na podstawie umowy z nami i tylko zgodnie z naszymi poleceniami. Masz prawo do żądania dostępu do swoich danych osobowych, ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania, a także prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego. Więcej informacji o przysługujących Ci prawach oraz o przetwarzaniu Twoich danych osobowych znajdziesz w polityce prywatności.