Zbliża się Światowy Dzień Przyszłości

Zbliża się Światowy Dzień Przyszłości

1 marca przypada 11. rocznica Światowego Dnia Przyszłości: 24-godzinnej otwartej rozmowy na całym świecie na temat przyszłości, organizowanej przez The Millennium Project we współpracy z Association of Professional Futurists – APF, Humanity+, Lifeboat Foundation, World Academy of Art and Science (WAAS), and the World Futures Studies Federation.

 

Jak co roku, 4CF The Futures Literacy Company będzie wspierać facylitację sesji dla naszej strefy czasowej. Światowy Dzień Przyszłości rozpoczyna się o godzinie 12 w południe w Nowej Zelandii i przesuwa się co godzinę wokół planety przez 24 godziny. Więcej informacji wraz z linkami dla wszystkich zainteresowanych już wkrótce!

Bądź na bieżąco! Zapisz się do newslettera:

 

 

Zapisując się do naszego newslettera jednocześnie wyrażasz zgodę na przetwarzanie podanych przez Ciebie danych. Administratorem Twoich danych osobowych jest 4CF Sp. z o.o., z siedzibą przy Plac Trzech Krzyży 10/14, 00-499 Warszawa.

Przetwarzamy Twoje dane wyłącznie w celu wysyłania informacji dotyczących 4CF Sp. z o.o. i jej działalności drogą e-mailową. Twoje dane będą przetwarzane do czasu odwołania zgody – odpowiedni link będzie zawarty w każdym wysłanym przez nas newsletterze. Wycofanie zgody nie ma wpływu na zgodność z prawem przetwarzania, którego dokonano na podstawie zgody przed jej wycofaniem. Podanie przez Ciebie danych jest dobrowolne, ale konieczne do przesyłania informacji dotyczących 4CF Sp. z o.o. i jej działalności. Przekazane przez Ciebie dane osobowe możemy przekazywać naszym dostawcom, którym zlecimy usługi związane z przetwarzaniem danych osobowych, np. dostawcom usług IT. Takie podmioty przetwarzają dane na podstawie umowy z nami i tylko zgodnie z naszymi poleceniami. Masz prawo do żądania dostępu do swoich danych osobowych, ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania, a także prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego. Więcej informacji o przysługujących Ci prawach oraz o przetwarzaniu Twoich danych osobowych znajdziesz w polityce prywatności.