XXV Światowa Konferencja “Exploring Liminalities. Tworzenie przestrzeni dla nieograniczonej przyszłości”

XXV Światowa Konferencja “Exploring Liminalities. Tworzenie przestrzeni dla nieograniczonej przyszłości”

World Futures Studies Federation świętuje swoje 50-lecie podczas XXV Światowej Konferencji, która odbędzie się w dniach 25-27 października 2023 r. w École des Ponts Business School w Paryżu we Francji. 

 

Z tej okazji Kacper Nosarzewski z 4CF The Futures Literacy Company, tym razem reprezentujący Polskie Towarzystwo Studiów nad Przyszłością, wygłosi wykład “Gaming the Futures” w dniu 26 października 2023 r. (czwartek), w godz. 11:15-13:00, poświęcony interaktywnym speculative futures i korzyściom płynącym z gamebooków. 

 

Więcej szczegółów na temat wystąpienia Kacpra.

 

Uczestnictwo Polskiego Towarzystwa Studiów nad Przyszłością w XXV Światowej Konferencji Światowej Federacji Studiów nad Przyszłością (WFSF) zatytułowanej „Exploring Liminalities: Tworzenie przestrzeni dla nieograniczonej przyszłości” zostało sfinansowane przez Narodowy Instytut Wolności ze środków Rządowego Programu Rozwoju Organizacji Obywatelskich na lata 2018-2030”.

Będzie to dwudniowe wydarzenie z dodatkowymi dwoma dniami działań przedkonferencyjnych, pięcioma oddzielnymi salami programowymi z udziałem wiodących światowych myślicieli, przełomowymi przemówieniami, artykułami naukowymi, panelami, warsztatami, otwartą debatą i networkingiem.

Bądź na bieżąco! Zapisz się do newslettera:

 

 

Zapisując się do naszego newslettera jednocześnie wyrażasz zgodę na przetwarzanie podanych przez Ciebie danych. Administratorem Twoich danych osobowych jest 4CF Sp. z o.o., z siedzibą przy Plac Trzech Krzyży 10/14, 00-499 Warszawa.

Przetwarzamy Twoje dane wyłącznie w celu wysyłania informacji dotyczących 4CF Sp. z o.o. i jej działalności drogą e-mailową. Twoje dane będą przetwarzane do czasu odwołania zgody – odpowiedni link będzie zawarty w każdym wysłanym przez nas newsletterze. Wycofanie zgody nie ma wpływu na zgodność z prawem przetwarzania, którego dokonano na podstawie zgody przed jej wycofaniem. Podanie przez Ciebie danych jest dobrowolne, ale konieczne do przesyłania informacji dotyczących 4CF Sp. z o.o. i jej działalności. Przekazane przez Ciebie dane osobowe możemy przekazywać naszym dostawcom, którym zlecimy usługi związane z przetwarzaniem danych osobowych, np. dostawcom usług IT. Takie podmioty przetwarzają dane na podstawie umowy z nami i tylko zgodnie z naszymi poleceniami. Masz prawo do żądania dostępu do swoich danych osobowych, ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania, a także prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego. Więcej informacji o przysługujących Ci prawach oraz o przetwarzaniu Twoich danych osobowych znajdziesz w polityce prywatności.