Wywiad z Norbertem Kołosem w Gazecie Wyborczej

Wywiad z Norbertem Kołosem w Gazecie Wyborczej

„To, że w niewystarczającym stopniu chronimy przyrodę, nie jest już dla wielu z nas zaskakujące. Natomiast sposób rozwiązania tego problemu – nadanie elementom przyrody podmiotowości prawnej, aby przyroda mogła „bronić się sama” (oczywiście w cudzysłowie, bo wciąż musiałaby mieć jakiegoś przedstawiciela) jest już bardzo ciekawym ujęciem problemu” – powiedział Norbert Kołos, partner zarządzający firmą foresightową 4CF The Futures Literacy Company oraz członek Polish Society for Futures Studies.

 

Zapraszamy do przeczytania całej rozmowy z Norbertem Kołosem w Gazecie Wyborczej nt. naszego raportu „Co będzie budzić wstręt i odrazę naszych potomków?”! Przeczytaj artykuł.

Bądź na bieżąco! Zapisz się do newslettera:

 

 

Zapisując się do naszego newslettera jednocześnie wyrażasz zgodę na przetwarzanie podanych przez Ciebie danych. Administratorem Twoich danych osobowych jest 4CF Sp. z o.o., z siedzibą przy Plac Trzech Krzyży 10/14, 00-499 Warszawa.

Przetwarzamy Twoje dane wyłącznie w celu wysyłania informacji dotyczących 4CF Sp. z o.o. i jej działalności drogą e-mailową. Twoje dane będą przetwarzane do czasu odwołania zgody – odpowiedni link będzie zawarty w każdym wysłanym przez nas newsletterze. Wycofanie zgody nie ma wpływu na zgodność z prawem przetwarzania, którego dokonano na podstawie zgody przed jej wycofaniem. Podanie przez Ciebie danych jest dobrowolne, ale konieczne do przesyłania informacji dotyczących 4CF Sp. z o.o. i jej działalności. Przekazane przez Ciebie dane osobowe możemy przekazywać naszym dostawcom, którym zlecimy usługi związane z przetwarzaniem danych osobowych, np. dostawcom usług IT. Takie podmioty przetwarzają dane na podstawie umowy z nami i tylko zgodnie z naszymi poleceniami. Masz prawo do żądania dostępu do swoich danych osobowych, ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania, a także prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego. Więcej informacji o przysługujących Ci prawach oraz o przetwarzaniu Twoich danych osobowych znajdziesz w polityce prywatności.