Wykorzystanie nowych technologii i innowacji w transformacji systemu rolno-spożywczego

Wykorzystanie nowych technologii i innowacji w transformacji systemu rolno-spożywczego

Globalny raport foresightowy FAO

 

Badanie FAO “Harvesting change: Harnessing emerging technologies and innovations for agrifood system transformation” ocenia technologie i innowacje, które potencjalnie mogą mieć ogromne znaczenie dla sprostania wyzwaniom związanym z sektorem rolno-spożywczym do 2050 r., a także najważniejsze trendy i czynniki, które wpłyną na pojawienie się technologii i innowacji rolno-spożywczych oraz ich czynniki wyzwalające zmiany, w tym niektóre aspekty regionalne. Raport przedstawia również prawdopodobne scenariusze rozwoju nowych technologii i innowacji dla sektora rolno-spożywczego w przyszłości w horyzoncie czasowym do 2050 roku, aby umożliwić kształtowanie przyszłościowych polityk.

 

Gratulacje za kompleksową pracę dla Neveny Alexandrovej-Stefanovej, Kacpra Nosarzewskiego, Zofii Krystyny Mroczek, Sary Audouin, Patrice’a Djamena, Norberta Kołosa, Jieqionga Wana.

 

Raport

Bądź na bieżąco! Zapisz się do newslettera:

 

 

Zapisując się do naszego newslettera jednocześnie wyrażasz zgodę na przetwarzanie podanych przez Ciebie danych. Administratorem Twoich danych osobowych jest 4CF Sp. z o.o., z siedzibą przy Plac Trzech Krzyży 10/14, 00-499 Warszawa.

Przetwarzamy Twoje dane wyłącznie w celu wysyłania informacji dotyczących 4CF Sp. z o.o. i jej działalności drogą e-mailową. Twoje dane będą przetwarzane do czasu odwołania zgody – odpowiedni link będzie zawarty w każdym wysłanym przez nas newsletterze. Wycofanie zgody nie ma wpływu na zgodność z prawem przetwarzania, którego dokonano na podstawie zgody przed jej wycofaniem. Podanie przez Ciebie danych jest dobrowolne, ale konieczne do przesyłania informacji dotyczących 4CF Sp. z o.o. i jej działalności. Przekazane przez Ciebie dane osobowe możemy przekazywać naszym dostawcom, którym zlecimy usługi związane z przetwarzaniem danych osobowych, np. dostawcom usług IT. Takie podmioty przetwarzają dane na podstawie umowy z nami i tylko zgodnie z naszymi poleceniami. Masz prawo do żądania dostępu do swoich danych osobowych, ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania, a także prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego. Więcej informacji o przysługujących Ci prawach oraz o przetwarzaniu Twoich danych osobowych znajdziesz w polityce prywatności.