Współpraca z UNESCO w projekcie rządowym w Tunezji

Współpraca z UNESCO w projekcie rządowym w Tunezji

Od 3 do 5 marca ekspert w dziedzinie foresightu strategicznego z 4CF Kacper Nosarzewski przebywał w Tunezji na zaproszenie Instytutu Studiów Strategicznych z Tunisu, rządowego centrum analitycznego, które postawiło przed grupą międzynarodowych ekspertów w zakresie transformacji społecznej, politycznej i gospodarczej zadanie poprowadzenia rozmów międzyśrodowiskowych nt. aktualnych przemian demokratycznych w Tunezji.

W toku dwudniowych warsztatów i konferencji poruszano różnorodne zagadnienia związane z zarządzaniem zmianą w środowisku publicznym, ale także ze społecznym i politycznym wymiarem planowania oraz Futures Literacy – poziomem kompetencji w zakresie świadomego podejmowania decyzji, kształtujących przyszłość.

Bądź na bieżąco! Zapisz się do newslettera:

Zapisując się do naszego newslettera jednocześnie wyrażasz zgodę na przetwarzanie podanych przez Ciebie danych. Administratorem Twoich danych osobowych jest 4CF Sp. z o.o., z siedzibą przy ul. Wojciecha Górskiego 9, 00-033 Warszawa.

Przetwarzamy Twoje dane wyłącznie w celu wysyłania informacji dotyczących 4CF Sp. z o.o. i jej działalności drogą e-mailową. Twoje dane będą przetwarzane do czasu odwołania zgody – odpowiedni link będzie zawarty w każdym wysłanym przez nas newsletterze. Wycofanie zgody nie ma wpływu na zgodność z prawem przetwarzania, którego dokonano na podstawie zgody przed jej wycofaniem. Podanie przez Ciebie danych jest dobrowolne, ale konieczne do przesyłania informacji dotyczących 4CF Sp. z o.o. i jej działalności. Przekazane przez Ciebie dane osobowe możemy przekazywać naszym dostawcom, którym zlecimy usługi związane z przetwarzaniem danych osobowych, np. dostawcom usług IT. Takie podmioty przetwarzają dane na podstawie umowy z nami i tylko zgodnie z naszymi poleceniami. Masz prawo do żądania dostępu do swoich danych osobowych, ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania, a także prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego. Więcej informacji o przysługujących Ci prawach oraz o przetwarzaniu Twoich danych osobowych znajdziesz w polityce prywatności.