Wpływ metawersum na przyszłość handlu detalicznego i omnichannel – badanie Delphi

Wpływ metawersum na przyszłość handlu detalicznego i omnichannel – badanie Delphi

Serdecznie zapraszamy ekspertów w dziedzinach: metawersum, handlu detalicznego, omnichannel i foresightu do naszych wysiłków na rzecz zbadania przyszłego wpływu metaverse na handel detaliczny i omnichannel. Będziemy bardzo wdzięczni za Państwa pomoc. Jeśli są Państwo ekspertami w metawersum, handlu detalicznym lub marketingu omnichannel czy foresight, zachęcamy do zarejestrowania się i uczestnictwa w tym istotnym badaniu.

 

Jak mogą się Państwo zaangażować?

  • Proszę kliknąć link, aby uzyskać dostęp do krótkiego kwestionariusza rejestracyjnego.
  • Wkrótce skontaktujemy się z wybranymi uczestnikami. 
  • W drugiej połowie października zaprosimy Państwa do podzielenia się Państwa wiedzą i pomysłami.

 

Badanie jest prowadzone przez 4CF The Futures Literacy Company we współpracy z Uniwersytetem Ekonomicznym we Wrocławiu i finansowane przez Narodowe Centrum Badań i Rozwoju. 

 

Jeśli mają Państwo pytania lub chcą dowiedzieć się więcej o naszym badaniu prosimy o kontakt. Z przyjemnością udzielimy wszelkich informacji. 

 

Kwestionariusz rejestracyjny

Bądź na bieżąco! Zapisz się do newslettera:

 

 

Zapisując się do naszego newslettera jednocześnie wyrażasz zgodę na przetwarzanie podanych przez Ciebie danych. Administratorem Twoich danych osobowych jest 4CF Sp. z o.o., z siedzibą przy Plac Trzech Krzyży 10/14, 00-499 Warszawa.

Przetwarzamy Twoje dane wyłącznie w celu wysyłania informacji dotyczących 4CF Sp. z o.o. i jej działalności drogą e-mailową. Twoje dane będą przetwarzane do czasu odwołania zgody – odpowiedni link będzie zawarty w każdym wysłanym przez nas newsletterze. Wycofanie zgody nie ma wpływu na zgodność z prawem przetwarzania, którego dokonano na podstawie zgody przed jej wycofaniem. Podanie przez Ciebie danych jest dobrowolne, ale konieczne do przesyłania informacji dotyczących 4CF Sp. z o.o. i jej działalności. Przekazane przez Ciebie dane osobowe możemy przekazywać naszym dostawcom, którym zlecimy usługi związane z przetwarzaniem danych osobowych, np. dostawcom usług IT. Takie podmioty przetwarzają dane na podstawie umowy z nami i tylko zgodnie z naszymi poleceniami. Masz prawo do żądania dostępu do swoich danych osobowych, ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania, a także prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego. Więcej informacji o przysługujących Ci prawach oraz o przetwarzaniu Twoich danych osobowych znajdziesz w polityce prywatności.