Weronika Rafał awansowała na stanowisko specjalisty ds. foresightu

Weronika Rafał awansowała na stanowisko specjalisty ds. foresightu

Z radością informujemy o zasłużonym awansie i gratulujemy Weronice Rafał promocji na Foresight Specialist w 4CF. Weronika była dotychczas młodszą analityczką w naszym zespole. Jej wsparcie analityczne i koordynacja foresightowych projektów badawczych były wybitne. Zaangażowanie i pasja Weroniki dla foresightu były widoczne w każdym projekcie, którego się podjęła.

 

Doświadczenie akademickie Weroniki w zakresie rozwoju przestrzennego na Uniwersytecie Warszawskim, w połączeniu z jej zaangażowaniem w foresight z perspektywy zarządzania miastem oraz rozwoju lokalnego i regionalnego, wzbogaciło wiedzę naszego zespołu w tym zakresie. Przed pracą w 4CF Weronika zdobyła cenne doświadczenie zawodowe w konsultingu. Prowadziła też własny projekt dla instytucji miejskiej, badając przyszłość osób starszych w Warszawie.

 

Gratulujemy Weronice tego zasłużonego awansu! Cieszymy się, że będzie mogła dalej rozwijać się w nowej roli.

Bądź na bieżąco! Zapisz się do newslettera:

 

 

Zapisując się do naszego newslettera jednocześnie wyrażasz zgodę na przetwarzanie podanych przez Ciebie danych. Administratorem Twoich danych osobowych jest 4CF Sp. z o.o., z siedzibą przy Plac Trzech Krzyży 10/14, 00-499 Warszawa.

Przetwarzamy Twoje dane wyłącznie w celu wysyłania informacji dotyczących 4CF Sp. z o.o. i jej działalności drogą e-mailową. Twoje dane będą przetwarzane do czasu odwołania zgody – odpowiedni link będzie zawarty w każdym wysłanym przez nas newsletterze. Wycofanie zgody nie ma wpływu na zgodność z prawem przetwarzania, którego dokonano na podstawie zgody przed jej wycofaniem. Podanie przez Ciebie danych jest dobrowolne, ale konieczne do przesyłania informacji dotyczących 4CF Sp. z o.o. i jej działalności. Przekazane przez Ciebie dane osobowe możemy przekazywać naszym dostawcom, którym zlecimy usługi związane z przetwarzaniem danych osobowych, np. dostawcom usług IT. Takie podmioty przetwarzają dane na podstawie umowy z nami i tylko zgodnie z naszymi poleceniami. Masz prawo do żądania dostępu do swoich danych osobowych, ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania, a także prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego. Więcej informacji o przysługujących Ci prawach oraz o przetwarzaniu Twoich danych osobowych znajdziesz w polityce prywatności.