Warsztaty online 4CF w ramach grantu SHiFT

Warsztaty online 4CF w ramach grantu SHiFT

4CF The Futures Literacy Company przeprowadzi  w ramach grantu Virtual Mobility (VM) warsztaty online dotyczące foresightowych technik i narzędzi na rzecz zrównoważonego rozwoju. Grant został przyznany przez SHiFT Social Sciences and Humanities for Transformation and Climate Resilience i jest współfinansowany przez COST – European Cooperation in Science and Technology.

 

Celem warsztatu realizowanego w ramach inicjatywy COST SHIFT jest nawiązanie współpracy przez naukowców lub innowatorów w wirtualnym otoczeniu, umożliwienie im dzielenia się wiedzą, poznania nowych technik eksplorowania przyszłości, generowania nowych idei i umiejętności.

 

SHiFT to transdyscyplinarny hub, który zajmie się wyzwaniami związanymi z transformacją społeczną w obliczu zmian klimatu. Ośrodek tworzy grupa transdyscyplinarnych naukowców i praktyków SSH oraz sieć reprezentująca 37 krajów członkowskich COST.

Dowiedz się więcej szczegółów na temat SHiFT i COST.

Bądź na bieżąco! Zapisz się do newslettera:

 

 

Zapisując się do naszego newslettera jednocześnie wyrażasz zgodę na przetwarzanie podanych przez Ciebie danych. Administratorem Twoich danych osobowych jest 4CF Sp. z o.o., z siedzibą przy Plac Trzech Krzyży 10/14, 00-499 Warszawa.

Przetwarzamy Twoje dane wyłącznie w celu wysyłania informacji dotyczących 4CF Sp. z o.o. i jej działalności drogą e-mailową. Twoje dane będą przetwarzane do czasu odwołania zgody – odpowiedni link będzie zawarty w każdym wysłanym przez nas newsletterze. Wycofanie zgody nie ma wpływu na zgodność z prawem przetwarzania, którego dokonano na podstawie zgody przed jej wycofaniem. Podanie przez Ciebie danych jest dobrowolne, ale konieczne do przesyłania informacji dotyczących 4CF Sp. z o.o. i jej działalności. Przekazane przez Ciebie dane osobowe możemy przekazywać naszym dostawcom, którym zlecimy usługi związane z przetwarzaniem danych osobowych, np. dostawcom usług IT. Takie podmioty przetwarzają dane na podstawie umowy z nami i tylko zgodnie z naszymi poleceniami. Masz prawo do żądania dostępu do swoich danych osobowych, ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania, a także prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego. Więcej informacji o przysługujących Ci prawach oraz o przetwarzaniu Twoich danych osobowych znajdziesz w polityce prywatności.