Warsztaty konsultacyjne projektu „Pomorskie na lekkim gazie”

Warsztaty konsultacyjne projektu „Pomorskie na lekkim gazie”

Dołącz do warsztatów konsultacyjnych projektu „Pomorskie na lekkim gazie”, który realizujemy na zlecenie Urzędu Marszałkowskiego Województwa Pomorskiego. Pomóż w budowaniu strategii rozwoju gospodarki wodorowej na Pomorzu!

 

Kiedy: 26 -27 września 

Godzina: warsztaty trwają 2h. Zaczynają się o 10:00 oraz o 13:00

Gdzie: O4 Coworking, Gdańsk

Dla kogo: przedstawiciele przedsiębiorstw i instytucji z regionu pomorskiego, aktywnie działających w zakresie wodoru

 

Wybierz jeden z tematów i zapisz się na wydarzenie. Skorzystaj z wyjątkowej możliwości podzielenia się własnym doświadczeniem i wnieś swój wkład w proces tworzenia Pomorskiej Doliny Wodorowej.

 

ZAPISY

 

Uwaga! O udziale w warsztatach decyduje kolejność zgłoszeń!

Bądź na bieżąco! Zapisz się do newslettera:

 

 

Zapisując się do naszego newslettera jednocześnie wyrażasz zgodę na przetwarzanie podanych przez Ciebie danych. Administratorem Twoich danych osobowych jest 4CF Sp. z o.o., z siedzibą przy Plac Trzech Krzyży 10/14, 00-499 Warszawa.

Przetwarzamy Twoje dane wyłącznie w celu wysyłania informacji dotyczących 4CF Sp. z o.o. i jej działalności drogą e-mailową. Twoje dane będą przetwarzane do czasu odwołania zgody – odpowiedni link będzie zawarty w każdym wysłanym przez nas newsletterze. Wycofanie zgody nie ma wpływu na zgodność z prawem przetwarzania, którego dokonano na podstawie zgody przed jej wycofaniem. Podanie przez Ciebie danych jest dobrowolne, ale konieczne do przesyłania informacji dotyczących 4CF Sp. z o.o. i jej działalności. Przekazane przez Ciebie dane osobowe możemy przekazywać naszym dostawcom, którym zlecimy usługi związane z przetwarzaniem danych osobowych, np. dostawcom usług IT. Takie podmioty przetwarzają dane na podstawie umowy z nami i tylko zgodnie z naszymi poleceniami. Masz prawo do żądania dostępu do swoich danych osobowych, ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania, a także prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego. Więcej informacji o przysługujących Ci prawach oraz o przetwarzaniu Twoich danych osobowych znajdziesz w polityce prywatności.