W jaki sposób technologia może rozwijać się w harmonii z lokalnymi sposobami życia?

W jaki sposób technologia może rozwijać się w harmonii z lokalnymi sposobami życia?

W jaki sposób jesteśmy odpowiedzialni za przyszłe innowacje, aby nie zapominać o wartościach, które tworzą kontekst dla starszych technologii? Czy możemy włączyć do tej rozmowy także młodzież?

4CF wraz z Resilience Frontiers Initiative opracuje metodologię i poprowadzi foresightowe warsztaty “Demokratyzacja technologii: torowanie drogi ku pożądanej przyszłości 2050 poprzez zrozumienie aspiracji młodego pokolenia”, które odbędą się podczas konferencji G-STIC w ramach Expo 2020 Dubaj, 26/10/2021, 09:30 – 13:00 GST.

Bądź na bieżąco! Zapisz się do newslettera:

 

 

Zapisując się do naszego newslettera jednocześnie wyrażasz zgodę na przetwarzanie podanych przez Ciebie danych. Administratorem Twoich danych osobowych jest 4CF Sp. z o.o., z siedzibą przy Plac Trzech Krzyży 10/14, 00-499 Warszawa.

Przetwarzamy Twoje dane wyłącznie w celu wysyłania informacji dotyczących 4CF Sp. z o.o. i jej działalności drogą e-mailową. Twoje dane będą przetwarzane do czasu odwołania zgody – odpowiedni link będzie zawarty w każdym wysłanym przez nas newsletterze. Wycofanie zgody nie ma wpływu na zgodność z prawem przetwarzania, którego dokonano na podstawie zgody przed jej wycofaniem. Podanie przez Ciebie danych jest dobrowolne, ale konieczne do przesyłania informacji dotyczących 4CF Sp. z o.o. i jej działalności. Przekazane przez Ciebie dane osobowe możemy przekazywać naszym dostawcom, którym zlecimy usługi związane z przetwarzaniem danych osobowych, np. dostawcom usług IT. Takie podmioty przetwarzają dane na podstawie umowy z nami i tylko zgodnie z naszymi poleceniami. Masz prawo do żądania dostępu do swoich danych osobowych, ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania, a także prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego. Więcej informacji o przysługujących Ci prawach oraz o przetwarzaniu Twoich danych osobowych znajdziesz w polityce prywatności.