Trendy w technice i nauce 2022 przygotowane przez Future Today Institute

Trendy w technice i nauce 2022 przygotowane przez Future Today Institute

Raport 2022 Tech and Science Trends przygotowany przez Future Today Institute to lektura obowiązkowa. Warto poznać kluczowe trendy mające wpływ na wszystkie sektory i branże. 

Wewnątrz znajdziesz kluczowe insighty na temat: sztucznej inteligencji, big data, metaverse, pracy, kultury i rozrywki, wiadomości i informacji, zdrowia i medycyny, IoT, polityki, rządu i bezpieczeństwa, logistyki, robotyki, łańcuchów dostaw i transportu, blockchain, kryptowalut i NFT, telekomunikacja i IT, biologii syntetycznej, agtech i biotech, klimatu, energia i przestrzeni kosmicznej.

4CF Strategic Foresight doskonale wie, jak pomóc Ci ocenić i ustalić priorytety trendów, aby jeszcze dziś podjąć odpowiednie decyzje i strategiczne działania kształtujące Twoją przyszłość biznesową i prywatną.

Kliknij na link.

Bądź na bieżąco! Zapisz się do newslettera:

 

 

Zapisując się do naszego newslettera jednocześnie wyrażasz zgodę na przetwarzanie podanych przez Ciebie danych. Administratorem Twoich danych osobowych jest 4CF Sp. z o.o., z siedzibą przy Plac Trzech Krzyży 10/14, 00-499 Warszawa.

Przetwarzamy Twoje dane wyłącznie w celu wysyłania informacji dotyczących 4CF Sp. z o.o. i jej działalności drogą e-mailową. Twoje dane będą przetwarzane do czasu odwołania zgody – odpowiedni link będzie zawarty w każdym wysłanym przez nas newsletterze. Wycofanie zgody nie ma wpływu na zgodność z prawem przetwarzania, którego dokonano na podstawie zgody przed jej wycofaniem. Podanie przez Ciebie danych jest dobrowolne, ale konieczne do przesyłania informacji dotyczących 4CF Sp. z o.o. i jej działalności. Przekazane przez Ciebie dane osobowe możemy przekazywać naszym dostawcom, którym zlecimy usługi związane z przetwarzaniem danych osobowych, np. dostawcom usług IT. Takie podmioty przetwarzają dane na podstawie umowy z nami i tylko zgodnie z naszymi poleceniami. Masz prawo do żądania dostępu do swoich danych osobowych, ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania, a także prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego. Więcej informacji o przysługujących Ci prawach oraz o przetwarzaniu Twoich danych osobowych znajdziesz w polityce prywatności.