Trendy rozwojowe Warszawy – warsztaty z ekspertami

Trendy rozwojowe Warszawy – warsztaty z ekspertami

Odbył się pierwszy warsztat w ramach projektu, podczas którego 4CF The Futures Literacy Company zaprezentowała wstępny katalog trendów istotnych dla rozwoju Warszawy. Trendy zostały poddane dyskusji, ewaluacji ekspertom różnych dziedzin i dalszej analizie ich dynamiki.

 

Biuro Strategii i Analiz Urząd m.st. Warszawy wspólnie z firmą 4CF realizuje projekt pt. “Trendy Rozwojowe dla m.st. Warszawy i jego obszaru metropolitalnego w perspektywie do 2050 roku”. Opracowanie wraz m.in. z ewaluacją Strategii Warszawa2030 będą stanowić podstawę do przygotowania przyszłej strategii rozwoju miasta.

Bądź na bieżąco! Zapisz się do newslettera:

 

 

Zapisując się do naszego newslettera jednocześnie wyrażasz zgodę na przetwarzanie podanych przez Ciebie danych. Administratorem Twoich danych osobowych jest 4CF Sp. z o.o., z siedzibą przy Plac Trzech Krzyży 10/14, 00-499 Warszawa.

Przetwarzamy Twoje dane wyłącznie w celu wysyłania informacji dotyczących 4CF Sp. z o.o. i jej działalności drogą e-mailową. Twoje dane będą przetwarzane do czasu odwołania zgody – odpowiedni link będzie zawarty w każdym wysłanym przez nas newsletterze. Wycofanie zgody nie ma wpływu na zgodność z prawem przetwarzania, którego dokonano na podstawie zgody przed jej wycofaniem. Podanie przez Ciebie danych jest dobrowolne, ale konieczne do przesyłania informacji dotyczących 4CF Sp. z o.o. i jej działalności. Przekazane przez Ciebie dane osobowe możemy przekazywać naszym dostawcom, którym zlecimy usługi związane z przetwarzaniem danych osobowych, np. dostawcom usług IT. Takie podmioty przetwarzają dane na podstawie umowy z nami i tylko zgodnie z naszymi poleceniami. Masz prawo do żądania dostępu do swoich danych osobowych, ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania, a także prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego. Więcej informacji o przysługujących Ci prawach oraz o przetwarzaniu Twoich danych osobowych znajdziesz w polityce prywatności.