Trendy na rynku mieszkaniowym

Trendy na rynku mieszkaniowym

“Trend miasta 15-minutowego i zrównoważonego rozwoju – jeśli chodzi o dużych deweloperów mieszkaniowych – nie jest wyłącznie próbą odpowiedzi na potrzeby społeczne, ale próbą dopasowania się do oczekiwań dostawców kapitału.

 

To banki i instytucje finansowe, które kredytują te inwestycje, mogą zaoferować lepsze warunki, jeśli te inwestycje są, powiedzmy, mniej podłe – bardziej zielone, bardziej z wodą, parkingiem dla rowerów, itd.” – powiedział Kacper Nosarzewski z 4CF The Future Literacy Company.

 

Chcesz dowiedzieć się więcej nt. przyszłości rynku mieszkaniowego i aktualnych trendów? Czy w 2023 roku będziemy żyć bardziej zielono? Jakie są szanse na to, by trend miasta piętnastominutowego zamienił się w codzienne realia? Zapraszamy do obejrzenia debaty w cyklu “Rozmowy Otodom” pełną najświeższych danych i wnikliwych analiz ekspertów, w tym Kacpra Nosarzewskiego cytowanego powyżej. Obejrzyj!

Bądź na bieżąco! Zapisz się do newslettera:

 

 

Zapisując się do naszego newslettera jednocześnie wyrażasz zgodę na przetwarzanie podanych przez Ciebie danych. Administratorem Twoich danych osobowych jest 4CF Sp. z o.o., z siedzibą przy Plac Trzech Krzyży 10/14, 00-499 Warszawa.

Przetwarzamy Twoje dane wyłącznie w celu wysyłania informacji dotyczących 4CF Sp. z o.o. i jej działalności drogą e-mailową. Twoje dane będą przetwarzane do czasu odwołania zgody – odpowiedni link będzie zawarty w każdym wysłanym przez nas newsletterze. Wycofanie zgody nie ma wpływu na zgodność z prawem przetwarzania, którego dokonano na podstawie zgody przed jej wycofaniem. Podanie przez Ciebie danych jest dobrowolne, ale konieczne do przesyłania informacji dotyczących 4CF Sp. z o.o. i jej działalności. Przekazane przez Ciebie dane osobowe możemy przekazywać naszym dostawcom, którym zlecimy usługi związane z przetwarzaniem danych osobowych, np. dostawcom usług IT. Takie podmioty przetwarzają dane na podstawie umowy z nami i tylko zgodnie z naszymi poleceniami. Masz prawo do żądania dostępu do swoich danych osobowych, ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania, a także prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego. Więcej informacji o przysługujących Ci prawach oraz o przetwarzaniu Twoich danych osobowych znajdziesz w polityce prywatności.