Trendy i wyzwania rozwojowe Polski do 2050 r.

Trendy i wyzwania rozwojowe Polski do 2050 r.

4CF The Futures Literacy Company miało przyjemność pracować nad identyfikacją trendów oraz wyzwań rozwojowych Polski do 2050 r., a także opracowaniu scenariuszy rozwojowych, które były omawiane podczas posiedzenia Komitetu Koordynacyjnego ds. Polityki Rozwoju w Ministerstwo Funduszy i Polityki Regionalnej z udziałem ministra Grzegorza Pudy oraz przedstawicieli ministerstw, Kancelarii Prezesa Rady Ministrów, Głównego Urzędu Statystycznego i Urzędu Ochrony Konkurencji i Konsumentów.

 

Proces opracowania Koncepcji Rozwoju Kraju 2050 stanowi szeroko zakrojoną wymianę myśli i doświadczeń dotyczących planowania strategicznego i jest okazją do wypracowania nowatorskich metod pracy nad dokumentami rządowymi.

 

Dowiedz się więcej.

Bądź na bieżąco! Zapisz się do newslettera:

 

 

Zapisując się do naszego newslettera jednocześnie wyrażasz zgodę na przetwarzanie podanych przez Ciebie danych. Administratorem Twoich danych osobowych jest 4CF Sp. z o.o., z siedzibą przy Plac Trzech Krzyży 10/14, 00-499 Warszawa.

Przetwarzamy Twoje dane wyłącznie w celu wysyłania informacji dotyczących 4CF Sp. z o.o. i jej działalności drogą e-mailową. Twoje dane będą przetwarzane do czasu odwołania zgody – odpowiedni link będzie zawarty w każdym wysłanym przez nas newsletterze. Wycofanie zgody nie ma wpływu na zgodność z prawem przetwarzania, którego dokonano na podstawie zgody przed jej wycofaniem. Podanie przez Ciebie danych jest dobrowolne, ale konieczne do przesyłania informacji dotyczących 4CF Sp. z o.o. i jej działalności. Przekazane przez Ciebie dane osobowe możemy przekazywać naszym dostawcom, którym zlecimy usługi związane z przetwarzaniem danych osobowych, np. dostawcom usług IT. Takie podmioty przetwarzają dane na podstawie umowy z nami i tylko zgodnie z naszymi poleceniami. Masz prawo do żądania dostępu do swoich danych osobowych, ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania, a także prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego. Więcej informacji o przysługujących Ci prawach oraz o przetwarzaniu Twoich danych osobowych znajdziesz w polityce prywatności.