Transformacja systemu żywnościowego Geek4Food

Transformacja systemu żywnościowego Geek4Food

Jesteśmy dumni, że możemy być częścią projektu Geek4Food, wspieranego przez Komisję Europejską i Erasmus+. Projekt ma na celu przyspieszenie transformacji systemu żywnościowego w kierunku zrównoważonych i ekologicznych rozwiązań. Doświadczenie 4CF w strategicznym foresighcie odegra ważną rolę w tworzeniu międzysektorowych ram promujących rozwój “zielonych” kompetencji i przedsiębiorczości, zarówno dla obecnych, jak i przyszłych pracowników sektora rolno-spożywczego.

 

GEEK4Food (G4F) to partnerstwo 10 europejskich organizacji koordynowane przez Università degli Studi di Teramo i EIT Food i wspierane przez program Erasmus+ Forward-Looking (nr projektu: 101087203).

 

Oto niektóre z zadań, jakie przed nami stoją:

 

  • Opracowanie narzędzia opartego na sztucznej inteligencji do prognozowania i określania potrzeb w zakresie “zielonych” umiejętności.
  • Wdrażanie międzysektorowych programów szkoleniowych dla absolwentów i specjalistów z branży spożywczej w celu zwiększenia kompetencji ekologicznych.
  • Zapewnienie edukacji w zakresie przedsiębiorczości w celu promowania “zielonych” umiejętności i związanego z nimi rozwoju technologicznego.
  • Stworzenie interaktywnej platformy wirtualnej o nazwie 3P-GEEK4Food Hub, która łączy potrzeby uczniów i  studentów z ofertami szkoleniowymi i możliwościami zatrudnienia w sektorze rolno-spożywczym.

 

Więcej informacji o projekcie i jego inicjatywach można znaleźć na LinkedIn, Facebooku i Twitterze.

Bądź na bieżąco! Zapisz się do newslettera:

 

 

Zapisując się do naszego newslettera jednocześnie wyrażasz zgodę na przetwarzanie podanych przez Ciebie danych. Administratorem Twoich danych osobowych jest 4CF Sp. z o.o., z siedzibą przy Plac Trzech Krzyży 10/14, 00-499 Warszawa.

Przetwarzamy Twoje dane wyłącznie w celu wysyłania informacji dotyczących 4CF Sp. z o.o. i jej działalności drogą e-mailową. Twoje dane będą przetwarzane do czasu odwołania zgody – odpowiedni link będzie zawarty w każdym wysłanym przez nas newsletterze. Wycofanie zgody nie ma wpływu na zgodność z prawem przetwarzania, którego dokonano na podstawie zgody przed jej wycofaniem. Podanie przez Ciebie danych jest dobrowolne, ale konieczne do przesyłania informacji dotyczących 4CF Sp. z o.o. i jej działalności. Przekazane przez Ciebie dane osobowe możemy przekazywać naszym dostawcom, którym zlecimy usługi związane z przetwarzaniem danych osobowych, np. dostawcom usług IT. Takie podmioty przetwarzają dane na podstawie umowy z nami i tylko zgodnie z naszymi poleceniami. Masz prawo do żądania dostępu do swoich danych osobowych, ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania, a także prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego. Więcej informacji o przysługujących Ci prawach oraz o przetwarzaniu Twoich danych osobowych znajdziesz w polityce prywatności.