Thales udostępnił Mastercard i Visa biometryczne karty zbliżeniowe

Thales udostępnił Mastercard i Visa biometryczne karty zbliżeniowe

Thales udostępnił Mastercard i Visa biometryczne karty zbliżeniowe. Czy nie za późno na karty biometryczne? Po co komu plastik? Korzystający z płatności mobilnych Apple Pay, Google Pay, Garmin Pay, Fitbit Pay i Swatch Pay raczej nie przesiądą się z powrotem na tradycyjne karty, choćby biometryczne – napisał Cashless.pl. W 2017 4CF Strategic Foresight nie rekomendował rozwoju biometrycznych kart płatniczych. Do czasu osiągnięcia efektywności kosztowej tego rozwiązania spadnie atrakcyjność posiadania fizycznej karty w ogóle, pisaliśmy wówczas w raporcie “Przyszłość branży płatności mobilnych” opracowanym dla First Data (obecnie Fiserv), w którym porównaliśmy szereg rozwiązań płatniczych przy pomocy Macierzy 4CF. Link do raportu w komentarzu.

Pobierz pełen raport tutaj.

Bądź na bieżąco! Zapisz się do newslettera:

 

 

Zapisując się do naszego newslettera jednocześnie wyrażasz zgodę na przetwarzanie podanych przez Ciebie danych. Administratorem Twoich danych osobowych jest 4CF Sp. z o.o., z siedzibą przy Plac Trzech Krzyży 10/14, 00-499 Warszawa.

Przetwarzamy Twoje dane wyłącznie w celu wysyłania informacji dotyczących 4CF Sp. z o.o. i jej działalności drogą e-mailową. Twoje dane będą przetwarzane do czasu odwołania zgody – odpowiedni link będzie zawarty w każdym wysłanym przez nas newsletterze. Wycofanie zgody nie ma wpływu na zgodność z prawem przetwarzania, którego dokonano na podstawie zgody przed jej wycofaniem. Podanie przez Ciebie danych jest dobrowolne, ale konieczne do przesyłania informacji dotyczących 4CF Sp. z o.o. i jej działalności. Przekazane przez Ciebie dane osobowe możemy przekazywać naszym dostawcom, którym zlecimy usługi związane z przetwarzaniem danych osobowych, np. dostawcom usług IT. Takie podmioty przetwarzają dane na podstawie umowy z nami i tylko zgodnie z naszymi poleceniami. Masz prawo do żądania dostępu do swoich danych osobowych, ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania, a także prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego. Więcej informacji o przysługujących Ci prawach oraz o przetwarzaniu Twoich danych osobowych znajdziesz w polityce prywatności.