Sztuczna inteligencja w handlu, sektorze spożywczym i HoReCa

Sztuczna inteligencja w handlu, sektorze spożywczym i HoReCa

“Przed wszelkimi narzędziami i procesami wykorzystującymi sztuczną inteligencję raczej nie ma już ucieczki. Niektóre firmy takie jak Unilever czy Shopify już korzystają z podobnych narzędzi.” – mówi Kacper Nosarzewski, partner 4CF The Futures Literacy Company i członek zarządu Polskiego Towarzystwa Studiów nad Przyszłością.

 

Wiele firm przed “rzuceniem się” na AI czy ChatGPT musi zapewnić odpowiednią jakość danych, którymi zasili tego typu rozwiązania i odpowiednią moc obliczeniową. Jest wiele rzeczy, które muszą się wydarzyć zarówno od strony rozwoju technologii, jak i wewnętrznych procesów w firmach, aby doświadczyć prawdziwych owoców pracy GPT i innych generatywnych modeli AI.” – dodaje.

 

Przeczytaj więcej w wywiadzie na temat AI w handlu, sektorze spożywczym i HoReCa, którego Kacper Nosarzewski udzielił dla Portalu Spożywczego.

Bądź na bieżąco! Zapisz się do newslettera:

 

 

Zapisując się do naszego newslettera jednocześnie wyrażasz zgodę na przetwarzanie podanych przez Ciebie danych. Administratorem Twoich danych osobowych jest 4CF Sp. z o.o., z siedzibą przy Plac Trzech Krzyży 10/14, 00-499 Warszawa.

Przetwarzamy Twoje dane wyłącznie w celu wysyłania informacji dotyczących 4CF Sp. z o.o. i jej działalności drogą e-mailową. Twoje dane będą przetwarzane do czasu odwołania zgody – odpowiedni link będzie zawarty w każdym wysłanym przez nas newsletterze. Wycofanie zgody nie ma wpływu na zgodność z prawem przetwarzania, którego dokonano na podstawie zgody przed jej wycofaniem. Podanie przez Ciebie danych jest dobrowolne, ale konieczne do przesyłania informacji dotyczących 4CF Sp. z o.o. i jej działalności. Przekazane przez Ciebie dane osobowe możemy przekazywać naszym dostawcom, którym zlecimy usługi związane z przetwarzaniem danych osobowych, np. dostawcom usług IT. Takie podmioty przetwarzają dane na podstawie umowy z nami i tylko zgodnie z naszymi poleceniami. Masz prawo do żądania dostępu do swoich danych osobowych, ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania, a także prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego. Więcej informacji o przysługujących Ci prawach oraz o przetwarzaniu Twoich danych osobowych znajdziesz w polityce prywatności.