Szczyt Cyfrowy IGF

Szczyt Cyfrowy IGF

Dr Karol Wasilewski z 4CF The Futures Literacy Company był panelistą sesji plenarnej: I stanie się jutro: era generatywnej sztucznej inteligencji podczas Szczytu Cyfrowego IGF wraz z Pawłem Lewandowskim, Podsekretarzem Stanu w Ministerstwo Cyfryzacji, Wojciechem Pawlakiem z NASK, Martą Poślad z Google i Elżbietą Wojciechowską z Fundacji Digital University. Debatę poprowadziła prof. Aleksandra Gasztold z NASK. 

 

Szczyt Cyfrowy IGF to wydarzenie, które na stałe wpisało się w mapę najważniejszych spotkań dotyczących przyszłości internetu. Rozwój badań i innowacji związanych ze sztucznymi sieciami neuronowymi i uczeniem maszynowym jest postrzegany jako szansa jak i zagrożenie. Celem sesji było przeprowadzenie wielowymiarowej dyskusji na temat wpływu modeli generatywnej sztucznej inteligencji i przygotowania Polski na rewolucyjne zmiany w stosowaniu nowych technologii na rynku pracy, w biznesie i w edukacji. Prelegenci wskazali najważniejsze wyzwania związane z bezpiecznym i zrównoważonym rozwojem.

 

Relację z debaty można zobaczyć tutaj

Bądź na bieżąco! Zapisz się do newslettera:

 

 

Zapisując się do naszego newslettera jednocześnie wyrażasz zgodę na przetwarzanie podanych przez Ciebie danych. Administratorem Twoich danych osobowych jest 4CF Sp. z o.o., z siedzibą przy Plac Trzech Krzyży 10/14, 00-499 Warszawa.

Przetwarzamy Twoje dane wyłącznie w celu wysyłania informacji dotyczących 4CF Sp. z o.o. i jej działalności drogą e-mailową. Twoje dane będą przetwarzane do czasu odwołania zgody – odpowiedni link będzie zawarty w każdym wysłanym przez nas newsletterze. Wycofanie zgody nie ma wpływu na zgodność z prawem przetwarzania, którego dokonano na podstawie zgody przed jej wycofaniem. Podanie przez Ciebie danych jest dobrowolne, ale konieczne do przesyłania informacji dotyczących 4CF Sp. z o.o. i jej działalności. Przekazane przez Ciebie dane osobowe możemy przekazywać naszym dostawcom, którym zlecimy usługi związane z przetwarzaniem danych osobowych, np. dostawcom usług IT. Takie podmioty przetwarzają dane na podstawie umowy z nami i tylko zgodnie z naszymi poleceniami. Masz prawo do żądania dostępu do swoich danych osobowych, ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania, a także prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego. Więcej informacji o przysługujących Ci prawach oraz o przetwarzaniu Twoich danych osobowych znajdziesz w polityce prywatności.