Światowa Federacja Studiów nad Przyszłością świętuje 50. rocznicę powstania

Światowa Federacja Studiów nad Przyszłością świętuje 50. rocznicę powstania

WFSF będzie świętować swoją rocznicę XXV Światową Konferencją “Exploring Liminalities. Tworzenie przestrzeni dla nieograniczonych przyszłości”, która odbędzie się w dniach 25-27 października 2023 r. w École des Ponts Business School w Paryżu we Francji. Wśród prelegentów jest Kacper Nosarzewski z 4CF The Futures Literacy Company, który wygłosi przemówienie na temat interaktywnych spekulacji futures i korzyści płynących z gamebooków.

 

Będzie to dwudniowe wydarzenie z dodatkowymi dwoma dniami działań przedkonferencyjnych, pięcioma oddzielnymi salami programowymi z udziałem wiodących światowych myślicieli, przełomowymi przemówieniami, artykułami naukowymi, panelami, warsztatami, otwartą debatą i networkingiem.

 

Termin rejestracji upływa 12 października o północy. Nie przegap swojego biletu!

Bądź na bieżąco! Zapisz się do newslettera:

 

 

Zapisując się do naszego newslettera jednocześnie wyrażasz zgodę na przetwarzanie podanych przez Ciebie danych. Administratorem Twoich danych osobowych jest 4CF Sp. z o.o., z siedzibą przy Plac Trzech Krzyży 10/14, 00-499 Warszawa.

Przetwarzamy Twoje dane wyłącznie w celu wysyłania informacji dotyczących 4CF Sp. z o.o. i jej działalności drogą e-mailową. Twoje dane będą przetwarzane do czasu odwołania zgody – odpowiedni link będzie zawarty w każdym wysłanym przez nas newsletterze. Wycofanie zgody nie ma wpływu na zgodność z prawem przetwarzania, którego dokonano na podstawie zgody przed jej wycofaniem. Podanie przez Ciebie danych jest dobrowolne, ale konieczne do przesyłania informacji dotyczących 4CF Sp. z o.o. i jej działalności. Przekazane przez Ciebie dane osobowe możemy przekazywać naszym dostawcom, którym zlecimy usługi związane z przetwarzaniem danych osobowych, np. dostawcom usług IT. Takie podmioty przetwarzają dane na podstawie umowy z nami i tylko zgodnie z naszymi poleceniami. Masz prawo do żądania dostępu do swoich danych osobowych, ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania, a także prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego. Więcej informacji o przysługujących Ci prawach oraz o przetwarzaniu Twoich danych osobowych znajdziesz w polityce prywatności.