Świat wynalazków. Jak nowe badania zmienią naszą przyszłość

Świat wynalazków. Jak nowe badania zmienią naszą przyszłość

Ekspert 4CF, Kacper Nosarzewski wystąpił w magazynie “Świat” TVN24 Biznes i Świat, nadawanym na żywo programie publicystycznym prowadzonym przez red. Rafała Wojdę. Przedświąteczne wydanie tego programu poświęcone było możliwym przyszłym przełomom technicznym i naukowym oraz ich konsekwencjom. Szanse i zagrożenia, które przynoszą nowe technologie analizowali: Jowita Michalska, Digital University; dr Robert Dwiliński z UOTT UW i Ammono; dr Jarosław Tworóg, KIGEiT; Krzysztof Majdan, INNPoland oraz prof. dr hab. n. med. Przemysław Juszczyński; Uczelnia Łazarskiego.

Bądź na bieżąco! Zapisz się do newslettera:

 

 

Zapisując się do naszego newslettera jednocześnie wyrażasz zgodę na przetwarzanie podanych przez Ciebie danych. Administratorem Twoich danych osobowych jest 4CF Sp. z o.o., z siedzibą przy Plac Trzech Krzyży 10/14, 00-499 Warszawa.

Przetwarzamy Twoje dane wyłącznie w celu wysyłania informacji dotyczących 4CF Sp. z o.o. i jej działalności drogą e-mailową. Twoje dane będą przetwarzane do czasu odwołania zgody – odpowiedni link będzie zawarty w każdym wysłanym przez nas newsletterze. Wycofanie zgody nie ma wpływu na zgodność z prawem przetwarzania, którego dokonano na podstawie zgody przed jej wycofaniem. Podanie przez Ciebie danych jest dobrowolne, ale konieczne do przesyłania informacji dotyczących 4CF Sp. z o.o. i jej działalności. Przekazane przez Ciebie dane osobowe możemy przekazywać naszym dostawcom, którym zlecimy usługi związane z przetwarzaniem danych osobowych, np. dostawcom usług IT. Takie podmioty przetwarzają dane na podstawie umowy z nami i tylko zgodnie z naszymi poleceniami. Masz prawo do żądania dostępu do swoich danych osobowych, ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania, a także prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego. Więcej informacji o przysługujących Ci prawach oraz o przetwarzaniu Twoich danych osobowych znajdziesz w polityce prywatności.