Spotkanie Komitetu Planowania The Millennium Project

Spotkanie Komitetu Planowania The Millennium Project

To były wspaniałe dwa dni intensywnych dyskusji, nauki, dzielenia się i planowania na przyszłość. Cieszymy się, że możemy być częścią The Millennium Project i naszej globalnej foresightowej społeczności. Dziękujemy wszystkim kolegom z różnych międzynarodowych węzłów za dwa dni pełne inspiracji. 

 

Spotkanie odbyło się w Dubaju w dniach 25-26 listopada, tuż przed Dubai Future Forum 2023. Anna Sacio-Szymańska z 4CF The Futures Literacy Company reprezentowała nasz polski oddział i przedstawiła nasze osiągnięcia, projekty i plany na przyszłość. Nie lada gratką była również możliwość zapoznania się z nowymi osiągnięciami innych oddziałów z całego świata, dzielenia się wiedzą i możliwość przygotowania się do Future Dubai Forum.

Bądź na bieżąco! Zapisz się do newslettera:

 

 

Zapisując się do naszego newslettera jednocześnie wyrażasz zgodę na przetwarzanie podanych przez Ciebie danych. Administratorem Twoich danych osobowych jest 4CF Sp. z o.o., z siedzibą przy Plac Trzech Krzyży 10/14, 00-499 Warszawa.

Przetwarzamy Twoje dane wyłącznie w celu wysyłania informacji dotyczących 4CF Sp. z o.o. i jej działalności drogą e-mailową. Twoje dane będą przetwarzane do czasu odwołania zgody – odpowiedni link będzie zawarty w każdym wysłanym przez nas newsletterze. Wycofanie zgody nie ma wpływu na zgodność z prawem przetwarzania, którego dokonano na podstawie zgody przed jej wycofaniem. Podanie przez Ciebie danych jest dobrowolne, ale konieczne do przesyłania informacji dotyczących 4CF Sp. z o.o. i jej działalności. Przekazane przez Ciebie dane osobowe możemy przekazywać naszym dostawcom, którym zlecimy usługi związane z przetwarzaniem danych osobowych, np. dostawcom usług IT. Takie podmioty przetwarzają dane na podstawie umowy z nami i tylko zgodnie z naszymi poleceniami. Masz prawo do żądania dostępu do swoich danych osobowych, ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania, a także prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego. Więcej informacji o przysługujących Ci prawach oraz o przetwarzaniu Twoich danych osobowych znajdziesz w polityce prywatności.