Spekulatywne gamebooki cieszą się rosnącą popularnością

Spekulatywne gamebooki cieszą się rosnącą popularnością

Są idealne na warsztaty, szkolenia i eventy korporacyjne!

 

  • Pragniesz zwiększyć zdolności odkrywania przyszłych rynków i trendów?
  • Pragniesz krytycznie i twórczo myśleć o przełomowych innowacjach?
  • Chcesz nabyć przyszłościowych kompetencji w foresight i strategicznym planowaniu?

 

Spekulatywne gamebooki zmieniają zasady gry!

 

Wspólna eksploracja: Spekulatywne gamebooki są idealne do wspierania pracy zespołowej i promowania angażujących dyskusji na temat potencjalnych przyszłości, przełomowych trendów i innowacji, które mogą zmienić biznes i świat.

 

Foresight i prognozowanie bez ograniczeń: Spekulatywne gamebooki przenoszą do alternatywnych rzeczywistości i pozwalają odkrywać możliwe przyszłości. To jak bycie detektywem podróżującym w czasie, odkrywającym tajemnice tego, co może nas czekać!

 

Umiejętność podejmowania decyzji: Każdy dokonany wybór wpływa na scenariusz przyszłych zdarzeń, zwiększając umiejętności strategicznego myślenia i rozwiązywania problemów. 

 

Wciągające doświadczenie: Zanurzenie w różnych scenariuszach pozwala przyswajać nowe informacje i poszerzać horyzonty wiedzy, świetnie się przy tym bawiąc! 

 

Poznaj ofertę na wdrożenie 4CF FLEx podczas planowanych na wiosnę spotkań, szkoleń lub seminariów kadry kierowniczej w wersjach: prezencyjnej i online. Dowiedz się więcej i odezwij się do nas

Bądź na bieżąco! Zapisz się do newslettera:

 

 

Zapisując się do naszego newslettera jednocześnie wyrażasz zgodę na przetwarzanie podanych przez Ciebie danych. Administratorem Twoich danych osobowych jest 4CF Sp. z o.o., z siedzibą przy Plac Trzech Krzyży 10/14, 00-499 Warszawa.

Przetwarzamy Twoje dane wyłącznie w celu wysyłania informacji dotyczących 4CF Sp. z o.o. i jej działalności drogą e-mailową. Twoje dane będą przetwarzane do czasu odwołania zgody – odpowiedni link będzie zawarty w każdym wysłanym przez nas newsletterze. Wycofanie zgody nie ma wpływu na zgodność z prawem przetwarzania, którego dokonano na podstawie zgody przed jej wycofaniem. Podanie przez Ciebie danych jest dobrowolne, ale konieczne do przesyłania informacji dotyczących 4CF Sp. z o.o. i jej działalności. Przekazane przez Ciebie dane osobowe możemy przekazywać naszym dostawcom, którym zlecimy usługi związane z przetwarzaniem danych osobowych, np. dostawcom usług IT. Takie podmioty przetwarzają dane na podstawie umowy z nami i tylko zgodnie z naszymi poleceniami. Masz prawo do żądania dostępu do swoich danych osobowych, ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania, a także prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego. Więcej informacji o przysługujących Ci prawach oraz o przetwarzaniu Twoich danych osobowych znajdziesz w polityce prywatności.