Słabe sygnały zmian w trendach

Słabe sygnały zmian w trendach

Zachęcamy do zapoznania się z raportem na temat słabych sygnałów zmian w trendach wydanym przez Fiński Fundusz Innowacji Sitra. 

“Przyglądając się trendom, można dać się wciągnąć w trwające zmiany i stać się ślepym na niespodzianki. Należy jednak również zwracać uwagę na słabe sygnały, które uzupełniają trendy, wprowadzając do badania bardziej zaskakujące ścieżki rozwoju. 

Czekają nas większe zmiany, niż chcemy przyznać. Żyjemy w postnormalnej erze niespodzianek, w której stare wizje przyszłości już nie wystarczają. Potrzebujemy innych narracji na temat przyszłości, kwestionujących te obecne.”

Kliknij tutaj, aby uzyskać dostęp do raportu.

Bądź na bieżąco! Zapisz się do newslettera:

 

 

Zapisując się do naszego newslettera jednocześnie wyrażasz zgodę na przetwarzanie podanych przez Ciebie danych. Administratorem Twoich danych osobowych jest 4CF Sp. z o.o., z siedzibą przy Plac Trzech Krzyży 10/14, 00-499 Warszawa.

Przetwarzamy Twoje dane wyłącznie w celu wysyłania informacji dotyczących 4CF Sp. z o.o. i jej działalności drogą e-mailową. Twoje dane będą przetwarzane do czasu odwołania zgody – odpowiedni link będzie zawarty w każdym wysłanym przez nas newsletterze. Wycofanie zgody nie ma wpływu na zgodność z prawem przetwarzania, którego dokonano na podstawie zgody przed jej wycofaniem. Podanie przez Ciebie danych jest dobrowolne, ale konieczne do przesyłania informacji dotyczących 4CF Sp. z o.o. i jej działalności. Przekazane przez Ciebie dane osobowe możemy przekazywać naszym dostawcom, którym zlecimy usługi związane z przetwarzaniem danych osobowych, np. dostawcom usług IT. Takie podmioty przetwarzają dane na podstawie umowy z nami i tylko zgodnie z naszymi poleceniami. Masz prawo do żądania dostępu do swoich danych osobowych, ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania, a także prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego. Więcej informacji o przysługujących Ci prawach oraz o przetwarzaniu Twoich danych osobowych znajdziesz w polityce prywatności.