Skuteczna strategia wyznacznikiem sukcesu w cyfrowej gospodarce

Skuteczna strategia wyznacznikiem sukcesu w cyfrowej gospodarce

Podczas Kongresu Liderzy Jutra organizowanego przez ICAN Management Review Kacper Nosarzewski z 4CF postawił pytania: „Na jaką przyszłość trzeba się przygotowywać?”, a następnie przekonał, że z pomocą narzędzi matematycznych można dość skutecznie prognozować, co może się wydarzyć. Odpowiedział też na pytanie: “Jak wykorzystać dobre praktyki foresightu strategicznego w organizacji?” W trwającym dwa dni pierwszym Kongresie ICAN Management Review “Liderzy Jutra” wzięło udział online ponad 1500 osób.

Bądź na bieżąco! Zapisz się do newslettera:

Zapisując się do naszego newslettera jednocześnie wyrażasz zgodę na przetwarzanie podanych przez Ciebie danych. Administratorem Twoich danych osobowych jest 4CF Sp. z o.o., z siedzibą przy ul. Wojciecha Górskiego 9, 00-033 Warszawa.

Przetwarzamy Twoje dane wyłącznie w celu wysyłania informacji dotyczących 4CF Sp. z o.o. i jej działalności drogą e-mailową. Twoje dane będą przetwarzane do czasu odwołania zgody – odpowiedni link będzie zawarty w każdym wysłanym przez nas newsletterze. Wycofanie zgody nie ma wpływu na zgodność z prawem przetwarzania, którego dokonano na podstawie zgody przed jej wycofaniem. Podanie przez Ciebie danych jest dobrowolne, ale konieczne do przesyłania informacji dotyczących 4CF Sp. z o.o. i jej działalności. Przekazane przez Ciebie dane osobowe możemy przekazywać naszym dostawcom, którym zlecimy usługi związane z przetwarzaniem danych osobowych, np. dostawcom usług IT. Takie podmioty przetwarzają dane na podstawie umowy z nami i tylko zgodnie z naszymi poleceniami. Masz prawo do żądania dostępu do swoich danych osobowych, ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania, a także prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego. Więcej informacji o przysługujących Ci prawach oraz o przetwarzaniu Twoich danych osobowych znajdziesz w polityce prywatności.