Sesje ze światowej konferencji WFSF 2023

Sesje ze światowej konferencji WFSF 2023

Obejrzyj nagrania z wielu interesujących sesji podczas XXV Światowej Konferencji World Futures Studies Federation “Exploring Liminalities. Tworzenie przestrzeni dla nieograniczonych przyszłości”, która odbyła się w École des Ponts Business School w Paryżu we Francji.

 

Przedstawiono między innymi interesujące perspektywy na następujące tematy:

  • Pięć dekad lekcji płynących z futures studies 
  • Znajomość przyszłości w organizacjach
  • Człowiek i bycie człowiekiem w 2050 roku
  • Przyszłość wczesnego dzieciństwa i przyszłych społeczności
  • Przyszłe globalne porządki 
  • Liminalność od jednego świata do drugiego
  • Queerowe przyszłości
  • … i wiele więcej

 

Kliknij tutaj!

Bądź na bieżąco! Zapisz się do newslettera:

 

 

Zapisując się do naszego newslettera jednocześnie wyrażasz zgodę na przetwarzanie podanych przez Ciebie danych. Administratorem Twoich danych osobowych jest 4CF Sp. z o.o., z siedzibą przy Plac Trzech Krzyży 10/14, 00-499 Warszawa.

Przetwarzamy Twoje dane wyłącznie w celu wysyłania informacji dotyczących 4CF Sp. z o.o. i jej działalności drogą e-mailową. Twoje dane będą przetwarzane do czasu odwołania zgody – odpowiedni link będzie zawarty w każdym wysłanym przez nas newsletterze. Wycofanie zgody nie ma wpływu na zgodność z prawem przetwarzania, którego dokonano na podstawie zgody przed jej wycofaniem. Podanie przez Ciebie danych jest dobrowolne, ale konieczne do przesyłania informacji dotyczących 4CF Sp. z o.o. i jej działalności. Przekazane przez Ciebie dane osobowe możemy przekazywać naszym dostawcom, którym zlecimy usługi związane z przetwarzaniem danych osobowych, np. dostawcom usług IT. Takie podmioty przetwarzają dane na podstawie umowy z nami i tylko zgodnie z naszymi poleceniami. Masz prawo do żądania dostępu do swoich danych osobowych, ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania, a także prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego. Więcej informacji o przysługujących Ci prawach oraz o przetwarzaniu Twoich danych osobowych znajdziesz w polityce prywatności.