Saint-Gobain Poland rozpoczęło kampanię “Polskie Miasta Przyszłości 2050”

Saint-Gobain Poland rozpoczęło kampanię “Polskie Miasta Przyszłości 2050”

Saint-Gobain Poland rozpoczęło kampanię “Polskie Miasta Przyszłości 2050”. W ramach projektu 4CF Strategic Foresight pracuje nad raportem o Polskich Miastach w 2050 roku, który ukaże się już w grudniu. W międzyczasie polecamy uwadze intrygujące prognozy i hipotezy na temat polskich miast za 30 lat z wywiadów red. Dariusza Bugalskiego z wybitnymi architektami, naukowcami i biznesmenami. Cieszy nas, że tym razem możemy uczestniczyć w tym bardzo potrzebnym i interesującym przedsięwzięciu Saint-Gobain Poland i przedstawić wizję polskich miast za 30 lat. 

Zespół 4CF ma na swoim koncie wiele analiz foresightowych przygotowanych na zlecenie m.in. rządów Polski, Zjednoczonych Emiratów Arabskich, Niderlandów czy instytucji ONZ.

Posłuchaj tutaj.

Bądź na bieżąco! Zapisz się do newslettera:

Zapisując się do naszego newslettera jednocześnie wyrażasz zgodę na przetwarzanie podanych przez Ciebie danych. Administratorem Twoich danych osobowych jest 4CF Sp. z o.o., z siedzibą przy ul. Wojciecha Górskiego 9, 00-033 Warszawa.

Przetwarzamy Twoje dane wyłącznie w celu wysyłania informacji dotyczących 4CF Sp. z o.o. i jej działalności drogą e-mailową. Twoje dane będą przetwarzane do czasu odwołania zgody – odpowiedni link będzie zawarty w każdym wysłanym przez nas newsletterze. Wycofanie zgody nie ma wpływu na zgodność z prawem przetwarzania, którego dokonano na podstawie zgody przed jej wycofaniem. Podanie przez Ciebie danych jest dobrowolne, ale konieczne do przesyłania informacji dotyczących 4CF Sp. z o.o. i jej działalności. Przekazane przez Ciebie dane osobowe możemy przekazywać naszym dostawcom, którym zlecimy usługi związane z przetwarzaniem danych osobowych, np. dostawcom usług IT. Takie podmioty przetwarzają dane na podstawie umowy z nami i tylko zgodnie z naszymi poleceniami. Masz prawo do żądania dostępu do swoich danych osobowych, ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania, a także prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego. Więcej informacji o przysługujących Ci prawach oraz o przetwarzaniu Twoich danych osobowych znajdziesz w polityce prywatności.