SABRE Award dla “Polskie Miasta Przyszłości 2050”

SABRE Award dla “Polskie Miasta Przyszłości 2050”

Projekt “Polskie Miasta Przyszłości 2050” Saint-Gobain Poland, dla którego 4CF The Futures Literacy Company przeprowadziło research i badania foresightowe otrzymał “certyfikat doskonałości” w kategorii Original / Commissioned Research for PR i wygrał Sabre Awards EMEA 2023. Kampania PR przygotowana przez Icon Strategies została uznana za najlepszą w Europie, Afryce i na Bliskim Wschodzie w kategorii Real Estate & Construction.

 

SABRE Awards to jeden z największych konkursów branży Public Relations na świecie. W tegorocznej edycji w regionie EMEA do konkursu zgłoszono ponad 2000 projektów.

Bądź na bieżąco! Zapisz się do newslettera:

 

 

Zapisując się do naszego newslettera jednocześnie wyrażasz zgodę na przetwarzanie podanych przez Ciebie danych. Administratorem Twoich danych osobowych jest 4CF Sp. z o.o., z siedzibą przy Plac Trzech Krzyży 10/14, 00-499 Warszawa.

Przetwarzamy Twoje dane wyłącznie w celu wysyłania informacji dotyczących 4CF Sp. z o.o. i jej działalności drogą e-mailową. Twoje dane będą przetwarzane do czasu odwołania zgody – odpowiedni link będzie zawarty w każdym wysłanym przez nas newsletterze. Wycofanie zgody nie ma wpływu na zgodność z prawem przetwarzania, którego dokonano na podstawie zgody przed jej wycofaniem. Podanie przez Ciebie danych jest dobrowolne, ale konieczne do przesyłania informacji dotyczących 4CF Sp. z o.o. i jej działalności. Przekazane przez Ciebie dane osobowe możemy przekazywać naszym dostawcom, którym zlecimy usługi związane z przetwarzaniem danych osobowych, np. dostawcom usług IT. Takie podmioty przetwarzają dane na podstawie umowy z nami i tylko zgodnie z naszymi poleceniami. Masz prawo do żądania dostępu do swoich danych osobowych, ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania, a także prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego. Więcej informacji o przysługujących Ci prawach oraz o przetwarzaniu Twoich danych osobowych znajdziesz w polityce prywatności.