Rządzenie zorientowane na przyszłość – konferencja na UW

Rządzenie zorientowane na przyszłość – konferencja na UW

Nasza firma jako partner projektu „State of the Future Index V4” współorganizowała międzynarodową konferencję wieńczącą to przedsięwzięcie badawcze. Centralnym elementem programu była prezentacja raportu SOFI V4, którzy opracowaliśmy we współpracy z polskimi, czeskimi, węgierskimi, słowackimi i amerykańskimi ekspertami.

Partnerami wydarzenia były m.in.: The Millennium Project, Instytut Wolności oraz Wydział Artes Liberales UW.

Projekt finansowany z grantu Międzynarodowego Funduszu Wyszehradzkiego.

Bądź na bieżąco! Zapisz się do newslettera:

Zapisując się do naszego newslettera jednocześnie wyrażasz zgodę na przetwarzanie podanych przez Ciebie danych. Administratorem Twoich danych osobowych jest 4CF Sp. z o.o., z siedzibą przy ul. Wojciecha Górskiego 9, 00-033 Warszawa.

Przetwarzamy Twoje dane wyłącznie w celu wysyłania informacji dotyczących 4CF Sp. z o.o. i jej działalności drogą e-mailową. Twoje dane będą przetwarzane do czasu odwołania zgody – odpowiedni link będzie zawarty w każdym wysłanym przez nas newsletterze. Wycofanie zgody nie ma wpływu na zgodność z prawem przetwarzania, którego dokonano na podstawie zgody przed jej wycofaniem. Podanie przez Ciebie danych jest dobrowolne, ale konieczne do przesyłania informacji dotyczących 4CF Sp. z o.o. i jej działalności. Przekazane przez Ciebie dane osobowe możemy przekazywać naszym dostawcom, którym zlecimy usługi związane z przetwarzaniem danych osobowych, np. dostawcom usług IT. Takie podmioty przetwarzają dane na podstawie umowy z nami i tylko zgodnie z naszymi poleceniami. Masz prawo do żądania dostępu do swoich danych osobowych, ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania, a także prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego. Więcej informacji o przysługujących Ci prawach oraz o przetwarzaniu Twoich danych osobowych znajdziesz w polityce prywatności.