Reaktywacja Nieruchomości

Reaktywacja Nieruchomości

Konferencja Reaktywacja Nieruchomości już 30 maja w Jeleniej Górze.

 

Kacper Nosarzewski zaprezentuje światowe megatrendy, krajowe wyzwania i lokalne odpowiedzi na nie oraz przedstawi wyniki raportu „Fundamenty przyszłości”, opracowanego przez 4CF The Futures Literacy Company na zlecenie Polski Związek Firm Deweloperskich_PZFD oraz Skanska Residential Development Poland, włącznie z trzema scenariuszami dla branży deweloperskiej w perspektywie do 2027 roku.

 

Już po raz 10 przedstawiciele rynku nieruchomości: deweloperzy, architekci, fundusze inwestycyjne, firmy doradcze, pośrednicy, instytucje posiadające nieruchomości na sprzedaż, szeroko rozumiany sektor budowlany wspólnie z przedstawicielami samorządów, odpowiedzialnymi za zagospodarowanie przestrzeni i gospodarkę nieruchomościami dyskutować będą na temat nadawania nowego życia budynkom oraz nad kierunkami rozwoju miast i gmin w oparciu o strategię rewitalizacji.

Bądź na bieżąco! Zapisz się do newslettera:

 

 

Zapisując się do naszego newslettera jednocześnie wyrażasz zgodę na przetwarzanie podanych przez Ciebie danych. Administratorem Twoich danych osobowych jest 4CF Sp. z o.o., z siedzibą przy Plac Trzech Krzyży 10/14, 00-499 Warszawa.

Przetwarzamy Twoje dane wyłącznie w celu wysyłania informacji dotyczących 4CF Sp. z o.o. i jej działalności drogą e-mailową. Twoje dane będą przetwarzane do czasu odwołania zgody – odpowiedni link będzie zawarty w każdym wysłanym przez nas newsletterze. Wycofanie zgody nie ma wpływu na zgodność z prawem przetwarzania, którego dokonano na podstawie zgody przed jej wycofaniem. Podanie przez Ciebie danych jest dobrowolne, ale konieczne do przesyłania informacji dotyczących 4CF Sp. z o.o. i jej działalności. Przekazane przez Ciebie dane osobowe możemy przekazywać naszym dostawcom, którym zlecimy usługi związane z przetwarzaniem danych osobowych, np. dostawcom usług IT. Takie podmioty przetwarzają dane na podstawie umowy z nami i tylko zgodnie z naszymi poleceniami. Masz prawo do żądania dostępu do swoich danych osobowych, ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania, a także prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego. Więcej informacji o przysługujących Ci prawach oraz o przetwarzaniu Twoich danych osobowych znajdziesz w polityce prywatności.