Przyszłość rynku mieszkaniowego

Przyszłość rynku mieszkaniowego

Zapraszamy do obejrzenia debaty online z cyklu Rozmowy Otodom z udziałem Kacpra Nosarzewskiego, partnera w 4CF The Futures Literacy Company. Debata odbędzie się 16 stycznia 2023 (poniedziałek) o godz. 13:00.

 

Czy w 2023 r. czekają nas kolejne zaskoczenia na rynku mieszkaniowym? Jakie zmiany dotyczące inwestycji, trendów, zagrożeń oraz szans na rynku sprzedaży i najmu przewidują eksperci branży mieszkaniowej?

 

Podczas rozmowy prowadzonej przez Ewę Tęczak z Otodom dowiedzą się Państwo, m.in.:

  • co ważnego wydarzyło się w branży w mijającym 2022 r.,
  • jak będzie wyglądała przyszłość rynku mieszkaniowego,
  • w jaki sposób pozyskiwać najświeższe dane i wyciągać z nich kluczowe wnioski.

 

W roli ekspertów pojawią się:

 

  • dr Adam Czerniak (Polityka Insight)
  • Katarzyna Kuniewicz (Otodom)
  • dr hab. Mikołaj Lewicki (Wydział Socjologii Uniwersytet Warszawski)
  • Kacper Nosarzewski (4CF)

 

Wydarzenie transmitowane będzie na profilach Otodom: Facebook, LinkedIn oraz YouTube.

Bądź na bieżąco! Zapisz się do newslettera:

 

 

Zapisując się do naszego newslettera jednocześnie wyrażasz zgodę na przetwarzanie podanych przez Ciebie danych. Administratorem Twoich danych osobowych jest 4CF Sp. z o.o., z siedzibą przy Plac Trzech Krzyży 10/14, 00-499 Warszawa.

Przetwarzamy Twoje dane wyłącznie w celu wysyłania informacji dotyczących 4CF Sp. z o.o. i jej działalności drogą e-mailową. Twoje dane będą przetwarzane do czasu odwołania zgody – odpowiedni link będzie zawarty w każdym wysłanym przez nas newsletterze. Wycofanie zgody nie ma wpływu na zgodność z prawem przetwarzania, którego dokonano na podstawie zgody przed jej wycofaniem. Podanie przez Ciebie danych jest dobrowolne, ale konieczne do przesyłania informacji dotyczących 4CF Sp. z o.o. i jej działalności. Przekazane przez Ciebie dane osobowe możemy przekazywać naszym dostawcom, którym zlecimy usługi związane z przetwarzaniem danych osobowych, np. dostawcom usług IT. Takie podmioty przetwarzają dane na podstawie umowy z nami i tylko zgodnie z naszymi poleceniami. Masz prawo do żądania dostępu do swoich danych osobowych, ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania, a także prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego. Więcej informacji o przysługujących Ci prawach oraz o przetwarzaniu Twoich danych osobowych znajdziesz w polityce prywatności.