Przyszłość jest dziś – wystawa

Przyszłość jest dziś – wystawa

Zachęcamy do odwiedzenia wystawy “Przyszłość jest dziś” w Centrum Nauki Kopernik. Projekt jest realizowany wspólnie z Kancelarią Prezesa Rady Ministrów i NASK. Nowa wystawa w Koperniku to okazja, by poznać innowacje i najnowsze osiągnięcia nauki. Wystawa składa się z trzech części: Cyfrowy mózg?, Misja: Ziemia, Życie 2:0. Pierwsza już jest otwarta. Dwie kolejne pojawią się w Centrum Nauki Kopernik latem i jesienią 2022 r.

“Myśląc o przyszłości, często balansujemy między optymizmem a apokaliptyczną wizją jutra. Tymczasem wielkie marzenia ludzkości są złożone i wymagają godzenia różnych perspektyw oraz interesów. To nie jedyna komplikacja. Ciężko skupić się na śmiałych planach, kiedy trzeba stawiać czoła wyzwaniom wynikającym z niechlubnej przeszłości (kryzys klimatyczny) i codzienności, która potrafi nas zaskoczyć (np. globalną epidemią).”

Bądź na bieżąco! Zapisz się do newslettera:

 

 

Zapisując się do naszego newslettera jednocześnie wyrażasz zgodę na przetwarzanie podanych przez Ciebie danych. Administratorem Twoich danych osobowych jest 4CF Sp. z o.o., z siedzibą przy Plac Trzech Krzyży 10/14, 00-499 Warszawa.

Przetwarzamy Twoje dane wyłącznie w celu wysyłania informacji dotyczących 4CF Sp. z o.o. i jej działalności drogą e-mailową. Twoje dane będą przetwarzane do czasu odwołania zgody – odpowiedni link będzie zawarty w każdym wysłanym przez nas newsletterze. Wycofanie zgody nie ma wpływu na zgodność z prawem przetwarzania, którego dokonano na podstawie zgody przed jej wycofaniem. Podanie przez Ciebie danych jest dobrowolne, ale konieczne do przesyłania informacji dotyczących 4CF Sp. z o.o. i jej działalności. Przekazane przez Ciebie dane osobowe możemy przekazywać naszym dostawcom, którym zlecimy usługi związane z przetwarzaniem danych osobowych, np. dostawcom usług IT. Takie podmioty przetwarzają dane na podstawie umowy z nami i tylko zgodnie z naszymi poleceniami. Masz prawo do żądania dostępu do swoich danych osobowych, ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania, a także prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego. Więcej informacji o przysługujących Ci prawach oraz o przetwarzaniu Twoich danych osobowych znajdziesz w polityce prywatności.