Przyszłość europejskiej branży chemicznej

Przyszłość europejskiej branży chemicznej

Obejrzyj prezentację Kacpra Nosarzewskiego pt. ‘Foresight dla Chemii’ o wyzwaniach i możliwościach, które czekają sektor chemiczny.

 

Kacper Nosarzewski przedstawił na Kongresie Polskiej Chemii ‘Foresight dla Chemii’, dostarczając bezcennych spostrzeżeń dotyczących przyszłości branży chemicznej. Raport Foresight dla chemii „Chem4EU” to kompleksowy i prestiżowy projekt foresightowy, który przedstawia strategiczne dla gospodarki Unii Europejskiej łańcuchy wartości chemikaliów i innowacji oraz działania konieczne, aby zwiększyć odporność branży na zmiany i dostosować ją do przyszłych wyzwań. Raport został przygotowany dla Komisji Europejskiej przez 4CF The Futures Literacy Company, TNO oraz Steinbeis Europa Zentrum.

 

Kliknij tutaj!

Bądź na bieżąco! Zapisz się do newslettera:

 

 

Zapisując się do naszego newslettera jednocześnie wyrażasz zgodę na przetwarzanie podanych przez Ciebie danych. Administratorem Twoich danych osobowych jest 4CF Sp. z o.o., z siedzibą przy Plac Trzech Krzyży 10/14, 00-499 Warszawa.

Przetwarzamy Twoje dane wyłącznie w celu wysyłania informacji dotyczących 4CF Sp. z o.o. i jej działalności drogą e-mailową. Twoje dane będą przetwarzane do czasu odwołania zgody – odpowiedni link będzie zawarty w każdym wysłanym przez nas newsletterze. Wycofanie zgody nie ma wpływu na zgodność z prawem przetwarzania, którego dokonano na podstawie zgody przed jej wycofaniem. Podanie przez Ciebie danych jest dobrowolne, ale konieczne do przesyłania informacji dotyczących 4CF Sp. z o.o. i jej działalności. Przekazane przez Ciebie dane osobowe możemy przekazywać naszym dostawcom, którym zlecimy usługi związane z przetwarzaniem danych osobowych, np. dostawcom usług IT. Takie podmioty przetwarzają dane na podstawie umowy z nami i tylko zgodnie z naszymi poleceniami. Masz prawo do żądania dostępu do swoich danych osobowych, ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania, a także prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego. Więcej informacji o przysługujących Ci prawach oraz o przetwarzaniu Twoich danych osobowych znajdziesz w polityce prywatności.