Projekt doradczy dla Głównego Inspektoratu Ochrony Środowiska zakończony sukcesem

Projekt doradczy dla Głównego Inspektoratu Ochrony Środowiska zakończony sukcesem

Na przestrzeni ostatnich miesięcy z powodzeniem przeprowadziliśmy kolejny projekt doradczy z zakresu foresightu strategicznego i prognozowania dla centralnej instytucji państwowej. Nasz klient, Główny Inspektorat Ochrony Środowiska publikuje czteroletnie raporty o stanie środowiska, które informują zarówno o obecnej sytuacji, jak i o prognozach rozwoju kluczowych obszarów ochrony środowiska naturalnego w Polsce. Zadaniem 4CF było nie tylko udoskonalenie metodologii i przeszkolenie pracowników GIOŚ w zakresie stosowania narzędzi foresightu strategicznego, w tym standardów Europejskiej Agencji Środowiska, lecz także rozszerzenie zakresu raportów o stanie środowiska o informacje prognostyczne dotyczące zmian stanu środowiska z uwzględnieniem zmian systemowych o charakterze społecznym, gospodarczym, politycznym i technologicznym.

4CF jest zaufanym partnerem instytucji rządowych i samorządowych, którym pomaga w eksploracji możliwych przyszłości oraz przygotowywaniu się na wyzwania jutra z perspektywy opracowywania i wdrażania lepszych polityk publicznych. Więcej na temat przebiegu i rezultatów projektu można znaleźć na stronie GIOŚ.

Bądź na bieżąco! Zapisz się do newslettera:

Zapisując się do naszego newslettera jednocześnie wyrażasz zgodę na przetwarzanie podanych przez Ciebie danych. Administratorem Twoich danych osobowych jest 4CF Sp. z o.o., z siedzibą przy ul. Wojciecha Górskiego 9, 00-033 Warszawa.

Przetwarzamy Twoje dane wyłącznie w celu wysyłania informacji dotyczących 4CF Sp. z o.o. i jej działalności drogą e-mailową. Twoje dane będą przetwarzane do czasu odwołania zgody – odpowiedni link będzie zawarty w każdym wysłanym przez nas newsletterze. Wycofanie zgody nie ma wpływu na zgodność z prawem przetwarzania, którego dokonano na podstawie zgody przed jej wycofaniem. Podanie przez Ciebie danych jest dobrowolne, ale konieczne do przesyłania informacji dotyczących 4CF Sp. z o.o. i jej działalności. Przekazane przez Ciebie dane osobowe możemy przekazywać naszym dostawcom, którym zlecimy usługi związane z przetwarzaniem danych osobowych, np. dostawcom usług IT. Takie podmioty przetwarzają dane na podstawie umowy z nami i tylko zgodnie z naszymi poleceniami. Masz prawo do żądania dostępu do swoich danych osobowych, ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania, a także prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego. Więcej informacji o przysługujących Ci prawach oraz o przetwarzaniu Twoich danych osobowych znajdziesz w polityce prywatności.