Projekt BEFORE – 4CF w europejskim konsorcjum Erasmus+

Projekt BEFORE – 4CF w europejskim konsorcjum Erasmus+

W tym miesiącu startuje realizacja projektu, prowadzonego wspólnie przez 4CF i szereg europejskich uczelni oraz przedsiębiorstw pn. BEFORE. Becoming Future-ORiented Entrepreneurs in universities and companies, który został z sukcesem zgłoszony do dofinansowania w konkursie Programu Erasmus+. Celem projektu, zamierzonego na lata 2017-2019 jest udostępnienie europejskim studentom oraz pracownikom firm podnoszenie swoich kwalifikacji w dziedzinie foresightu w myśl koncepcji Futures Literacy, rozwijanej przez ekspertów naszej firmy wspólnie z UNESCO.

Projekt, w którym bierze udział 4CF koordynowany jest przez Instytut Technologii Eksploatacji – Państwowy Instytut Badawczy w Radomiu. Został zaakceptowany do realizacji w ramach działania “Współpraca na rzecz innowacji i dobrych praktyk – Sojusze na rzecz wiedzy”. Celem jest pobudzanie współpracy między instytucjami szkolnictwa wyższego oraz przedsiębiorstwami, promowanie postaw przedsiębiorczości, kreatywności i uczenia się multidyscyplinarnego.

Poza naszą firmą, partnerami projektu są: Politechnika Białostocka (Polska), University of Pisa (Włochy), Mondragon University – Faculty of Business Studies (Hiszpania), Free University Berlin – Futur Institut (Niemcy), Centro Diffusione Imprenditoriale della Toscana Scarl (Włochy), ERREQUADRO (Włochy), PROSPEKTIKER (Hiszpania), AVENITURE (Niemcy).

Projekt jest współfinansowany w ramach programu Unii Europejskiej “Erasmus+”

Co-funded by the Erasmus+ programme of the European Union.

Bądź na bieżąco! Zapisz się do newslettera:

 

 

Zapisując się do naszego newslettera jednocześnie wyrażasz zgodę na przetwarzanie podanych przez Ciebie danych. Administratorem Twoich danych osobowych jest 4CF Sp. z o.o., z siedzibą przy Plac Trzech Krzyży 10/14, 00-499 Warszawa.

Przetwarzamy Twoje dane wyłącznie w celu wysyłania informacji dotyczących 4CF Sp. z o.o. i jej działalności drogą e-mailową. Twoje dane będą przetwarzane do czasu odwołania zgody – odpowiedni link będzie zawarty w każdym wysłanym przez nas newsletterze. Wycofanie zgody nie ma wpływu na zgodność z prawem przetwarzania, którego dokonano na podstawie zgody przed jej wycofaniem. Podanie przez Ciebie danych jest dobrowolne, ale konieczne do przesyłania informacji dotyczących 4CF Sp. z o.o. i jej działalności. Przekazane przez Ciebie dane osobowe możemy przekazywać naszym dostawcom, którym zlecimy usługi związane z przetwarzaniem danych osobowych, np. dostawcom usług IT. Takie podmioty przetwarzają dane na podstawie umowy z nami i tylko zgodnie z naszymi poleceniami. Masz prawo do żądania dostępu do swoich danych osobowych, ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania, a także prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego. Więcej informacji o przysługujących Ci prawach oraz o przetwarzaniu Twoich danych osobowych znajdziesz w polityce prywatności.