Produkcja w UE: przyszłe kierunki rozwoju z MASTT2040

Produkcja w UE: przyszłe kierunki rozwoju z MASTT2040

4CF The Futures Literacy Company poprowadzi zadania związane z analizą trendów, wyznaczaniem priorytetów, a także opracowywaniem scenariuszy, zwiększając możliwości foresightowe interesariuszy za pomocą innowacyjnych, interaktywnych i kreatywnych narzędzi prognostycznych, które zostały już zastosowane w domenie przemysłu 4.0: 4CF HalnyX (platforma konsultacyjna online) i 4CF PnyX (narzędzie do burzy mózgów online do dogłębnej analizy trendów, identyfikacji słabych sygnałów i czynników zakłócających).

 

Naszymi partnerami w tym przedsięwzięciu są: Sirris | Innovation forward, COMET – Cluster della Metalmeccanica del FVG, Steinbeis Europa Zentrum, THHINK BV, Platforma Przemysłu Przyszłości.

 

*Finansowane przez Unię Europejską

Więcej informacji na temat rozwoju projektu już wkrótce!

Bądź na bieżąco! Zapisz się do newslettera:

 

 

Zapisując się do naszego newslettera jednocześnie wyrażasz zgodę na przetwarzanie podanych przez Ciebie danych. Administratorem Twoich danych osobowych jest 4CF Sp. z o.o., z siedzibą przy Plac Trzech Krzyży 10/14, 00-499 Warszawa.

Przetwarzamy Twoje dane wyłącznie w celu wysyłania informacji dotyczących 4CF Sp. z o.o. i jej działalności drogą e-mailową. Twoje dane będą przetwarzane do czasu odwołania zgody – odpowiedni link będzie zawarty w każdym wysłanym przez nas newsletterze. Wycofanie zgody nie ma wpływu na zgodność z prawem przetwarzania, którego dokonano na podstawie zgody przed jej wycofaniem. Podanie przez Ciebie danych jest dobrowolne, ale konieczne do przesyłania informacji dotyczących 4CF Sp. z o.o. i jej działalności. Przekazane przez Ciebie dane osobowe możemy przekazywać naszym dostawcom, którym zlecimy usługi związane z przetwarzaniem danych osobowych, np. dostawcom usług IT. Takie podmioty przetwarzają dane na podstawie umowy z nami i tylko zgodnie z naszymi poleceniami. Masz prawo do żądania dostępu do swoich danych osobowych, ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania, a także prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego. Więcej informacji o przysługujących Ci prawach oraz o przetwarzaniu Twoich danych osobowych znajdziesz w polityce prywatności.