Prezentacja z webinarium Mind the Mission “Mobilizacja interesariuszy”

Prezentacja z webinarium Mind the Mission “Mobilizacja interesariuszy”

Zakończyło się webinarium Mind the Missions “Mobilizacja interesariuszy”. Cieszymy się, że wzięło w nim udział liczne grono przedstawicieli Ajuntament de València i Município de Amarante oraz nasi partnerzy: Low Carbon Economy Foundation, Geodesign Hub, INOVA+ i Always Greener.

 

Zapraszamy, aby dołączyć do nas i bliżej poznać nasz projekt ERASMUS+ Mind the Missions, współfinansowany przez Unię Europejską, Zachęcamy, by zapoznać się z kluczowymi kompetencjami, takimi jak planowanie współpracy, futures literacy, zarządzanie projektami i geo-projektowanie. CO jest naszym celem? Wyposażenie pracowników samorządowych w wiedzę i narzędzia niezbędne do wdrażania projektów związanych z zieloną i cyfrową transformacją w ich społecznościach. Zapoznaj się z treścią tej angażującej sesji i pamiętaj, że to tylko skromny początek.

 

Pobierz prezentację.

Bądź na bieżąco! Zapisz się do newslettera:

 

 

Zapisując się do naszego newslettera jednocześnie wyrażasz zgodę na przetwarzanie podanych przez Ciebie danych. Administratorem Twoich danych osobowych jest 4CF Sp. z o.o., z siedzibą przy Plac Trzech Krzyży 10/14, 00-499 Warszawa.

Przetwarzamy Twoje dane wyłącznie w celu wysyłania informacji dotyczących 4CF Sp. z o.o. i jej działalności drogą e-mailową. Twoje dane będą przetwarzane do czasu odwołania zgody – odpowiedni link będzie zawarty w każdym wysłanym przez nas newsletterze. Wycofanie zgody nie ma wpływu na zgodność z prawem przetwarzania, którego dokonano na podstawie zgody przed jej wycofaniem. Podanie przez Ciebie danych jest dobrowolne, ale konieczne do przesyłania informacji dotyczących 4CF Sp. z o.o. i jej działalności. Przekazane przez Ciebie dane osobowe możemy przekazywać naszym dostawcom, którym zlecimy usługi związane z przetwarzaniem danych osobowych, np. dostawcom usług IT. Takie podmioty przetwarzają dane na podstawie umowy z nami i tylko zgodnie z naszymi poleceniami. Masz prawo do żądania dostępu do swoich danych osobowych, ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania, a także prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego. Więcej informacji o przysługujących Ci prawach oraz o przetwarzaniu Twoich danych osobowych znajdziesz w polityce prywatności.