Praca i kompetencje przyszłości

Praca i kompetencje przyszłości

Polecamy kompendium wiedzy na temat edukacji zawodowej dzieci i młodzieży „Praca i kompetencje przyszłości”, która zawiera teksty teoretyczne oraz przemyślenia osób zaangażowanych w praktykę edukacyjną. Znajdują się w niej także scenariusze lekcyjne do wykorzystania w szkołach.

 

Publikacja zgromadziła 28 autorek i autorów, wśród których są zarówno osoby ze świata nauki i edukacji, jak firm zajmujących się analizowaniem trendów i opisujących możliwy świat przyszłości. Autorem rozdziału „Bohaterowie własnego mitu. Strategie życiowe młodych ludzi w Polsce” jest Kacper Nosarzewski z 4CF The Futures Literacy Company.

 

Pozycja ta skierowana jest  do doradczyń i doradców zawodowych, nauczycielek i nauczycieli oraz rodziców uczniów. Zawarte w niej treści mogą być także inspiracją dla osób, zajmujących się polityką edukacyjną.

 

Dziękujemy Warszawskiemu Centrum Innowacji Edukacyjno – Społecznych i Szkoleń za zaproszenie do udziału w tym wartościowym projekcie.

 

Publikację można pobrać tutaj.

Bądź na bieżąco! Zapisz się do newslettera:

 

 

Zapisując się do naszego newslettera jednocześnie wyrażasz zgodę na przetwarzanie podanych przez Ciebie danych. Administratorem Twoich danych osobowych jest 4CF Sp. z o.o., z siedzibą przy Plac Trzech Krzyży 10/14, 00-499 Warszawa.

Przetwarzamy Twoje dane wyłącznie w celu wysyłania informacji dotyczących 4CF Sp. z o.o. i jej działalności drogą e-mailową. Twoje dane będą przetwarzane do czasu odwołania zgody – odpowiedni link będzie zawarty w każdym wysłanym przez nas newsletterze. Wycofanie zgody nie ma wpływu na zgodność z prawem przetwarzania, którego dokonano na podstawie zgody przed jej wycofaniem. Podanie przez Ciebie danych jest dobrowolne, ale konieczne do przesyłania informacji dotyczących 4CF Sp. z o.o. i jej działalności. Przekazane przez Ciebie dane osobowe możemy przekazywać naszym dostawcom, którym zlecimy usługi związane z przetwarzaniem danych osobowych, np. dostawcom usług IT. Takie podmioty przetwarzają dane na podstawie umowy z nami i tylko zgodnie z naszymi poleceniami. Masz prawo do żądania dostępu do swoich danych osobowych, ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania, a także prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego. Więcej informacji o przysługujących Ci prawach oraz o przetwarzaniu Twoich danych osobowych znajdziesz w polityce prywatności.