Potencjalne skutki wojny w Ukrainie

Potencjalne skutki wojny w Ukrainie

Kacper Nosarzewski z 4CF Strategic Foresight i dr Epaminondas Christophilopoulos, kierownik Katedry UNESCO ds. Badań nad Przyszłością, główny doradca naukowy w Specjalnym Sekretariacie ds. Strategic Foresight – Prezydencja rządu greckiego.

Dowiedz się więcej na temat:

  • scenariusze w foresight
  • czy widzieliśmy nadchodzącą agresję Rosji na Ukrainę na pełną skalę?
  • wpływ dynamiki wojny na interesariuszy
  • implikacje wojny dla stosunków wewnątrzsłowiańskich i wewnątrzprawosławnych
  • nowe scenariusze dla Ukrainy.

Dyskusję prowadził Rom Gayoso.

Kliknij na link tutaj.

Bądź na bieżąco! Zapisz się do newslettera:

 

 

Zapisując się do naszego newslettera jednocześnie wyrażasz zgodę na przetwarzanie podanych przez Ciebie danych. Administratorem Twoich danych osobowych jest 4CF Sp. z o.o., z siedzibą przy Plac Trzech Krzyży 10/14, 00-499 Warszawa.

Przetwarzamy Twoje dane wyłącznie w celu wysyłania informacji dotyczących 4CF Sp. z o.o. i jej działalności drogą e-mailową. Twoje dane będą przetwarzane do czasu odwołania zgody – odpowiedni link będzie zawarty w każdym wysłanym przez nas newsletterze. Wycofanie zgody nie ma wpływu na zgodność z prawem przetwarzania, którego dokonano na podstawie zgody przed jej wycofaniem. Podanie przez Ciebie danych jest dobrowolne, ale konieczne do przesyłania informacji dotyczących 4CF Sp. z o.o. i jej działalności. Przekazane przez Ciebie dane osobowe możemy przekazywać naszym dostawcom, którym zlecimy usługi związane z przetwarzaniem danych osobowych, np. dostawcom usług IT. Takie podmioty przetwarzają dane na podstawie umowy z nami i tylko zgodnie z naszymi poleceniami. Masz prawo do żądania dostępu do swoich danych osobowych, ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania, a także prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego. Więcej informacji o przysługujących Ci prawach oraz o przetwarzaniu Twoich danych osobowych znajdziesz w polityce prywatności.