Pandemia COVID-19

Pandemia COVID-19

Z jednej strony nadzieja, z drugiej jednak dyscyplina intelektualna i nieuleganie fałszywym prognozom – to rekomendacje Kacpra Nosarzewskiego podczas światowej sesji online Boma Poland  poświęconej zmianom związanym z pandemią COVID-19. W swoich wypowiedziach Kacper Nosarzewski nawiązywał do scenariuszy przyszłości Polski, opracowanych przez naszą firmę w ubiegłym roku dla Ministerstwa Inwestycji i Rozwoju, obejmujących m.in. wariant Polski i świata po pandemii.

Obejrzyj nagranie całej sesji z udziałem również Agi Szóstek, Roberta Mołdacha z Instytutu Zdrowia i Demokracji, Atisha Gonsalvesa, Luki Manucciego z Sella VC, Agnieszki Gaczkowskiej, Audrey Scott i Daniela Nolla. Moderowali Ralph Talmont i Zuzanna Lewandowska.

Bądź na bieżąco! Zapisz się do newslettera:

Zapisując się do naszego newslettera jednocześnie wyrażasz zgodę na przetwarzanie podanych przez Ciebie danych. Administratorem Twoich danych osobowych jest 4CF Sp. z o.o., z siedzibą przy ul. Wojciecha Górskiego 9, 00-033 Warszawa.

Przetwarzamy Twoje dane wyłącznie w celu wysyłania informacji dotyczących 4CF Sp. z o.o. i jej działalności drogą e-mailową. Twoje dane będą przetwarzane do czasu odwołania zgody – odpowiedni link będzie zawarty w każdym wysłanym przez nas newsletterze. Wycofanie zgody nie ma wpływu na zgodność z prawem przetwarzania, którego dokonano na podstawie zgody przed jej wycofaniem. Podanie przez Ciebie danych jest dobrowolne, ale konieczne do przesyłania informacji dotyczących 4CF Sp. z o.o. i jej działalności. Przekazane przez Ciebie dane osobowe możemy przekazywać naszym dostawcom, którym zlecimy usługi związane z przetwarzaniem danych osobowych, np. dostawcom usług IT. Takie podmioty przetwarzają dane na podstawie umowy z nami i tylko zgodnie z naszymi poleceniami. Masz prawo do żądania dostępu do swoich danych osobowych, ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania, a także prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego. Więcej informacji o przysługujących Ci prawach oraz o przetwarzaniu Twoich danych osobowych znajdziesz w polityce prywatności.