Open Minds Debate Reaktywacja!

Open Minds Debate Reaktywacja!

Po trzyletniej przerwie odbyła się 4. edycja tej autorskiej konferencji. FM Logistic Central Europe wspólnie z 4CF The Futures Literacy Company oraz zaproszonymi gośćmi dyskutowali na temat przyszłości. “Automatyzacja, cyberbezpieczeństwo, geopolityka czy też redukcja śladu węglowego to tematy, które nie tylko intryguja, ale również inspiruja.” Interaktywna gra decyzyjna oparta na Raporcie Logistyka 2040 pozwoliła uświadomić gdzie jesteśmy dzisiaj, jakie są wyzwania jutra oraz w którym kierunku powinniśmy podążać. 

 

Kacper Nosarzewski z 4CF współuczestniczył w reżyserii, produkcji, prowadzeniu oraz przedstawieniu pierwszych wnioskòw z debaty.

Bądź na bieżąco! Zapisz się do newslettera:

 

 

Zapisując się do naszego newslettera jednocześnie wyrażasz zgodę na przetwarzanie podanych przez Ciebie danych. Administratorem Twoich danych osobowych jest 4CF Sp. z o.o., z siedzibą przy Plac Trzech Krzyży 10/14, 00-499 Warszawa.

Przetwarzamy Twoje dane wyłącznie w celu wysyłania informacji dotyczących 4CF Sp. z o.o. i jej działalności drogą e-mailową. Twoje dane będą przetwarzane do czasu odwołania zgody – odpowiedni link będzie zawarty w każdym wysłanym przez nas newsletterze. Wycofanie zgody nie ma wpływu na zgodność z prawem przetwarzania, którego dokonano na podstawie zgody przed jej wycofaniem. Podanie przez Ciebie danych jest dobrowolne, ale konieczne do przesyłania informacji dotyczących 4CF Sp. z o.o. i jej działalności. Przekazane przez Ciebie dane osobowe możemy przekazywać naszym dostawcom, którym zlecimy usługi związane z przetwarzaniem danych osobowych, np. dostawcom usług IT. Takie podmioty przetwarzają dane na podstawie umowy z nami i tylko zgodnie z naszymi poleceniami. Masz prawo do żądania dostępu do swoich danych osobowych, ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania, a także prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego. Więcej informacji o przysługujących Ci prawach oraz o przetwarzaniu Twoich danych osobowych znajdziesz w polityce prywatności.