Olej palmowy w Polsce

Olej palmowy w Polsce

Zapraszamy na prezentację raportu pt. “Badanie poziomu certyfikowanego oleju palmowego w Polsce – aktualna sytuacja i prognozy” opracowanego przez 4CF The Futures Literacy Company dla WWF Poland i Polskiej Koalicji ds. Zrównoważonego Oleju Palmowego (PKZOP).

 

Prezentacja odbędzie się 22 czerwca (czwartek) o godz. 10:00 w Centrum Konferencyjnym ADN, przy ul. Grzybowskiej 56 w Warszawie.

 

Ahmad Amirul, Ariff Mohamad Noh, Ewa Chodkiewicz, Marta Grzybowska, Prachi Jadhav, Magdalena Jarzynka-Jendrzejewska, Francesca Morgante, Kacper Nosarzewski, Anke Schulmeister-Oldenhove będą dyskutować m.in o tym:

 

  • jaki jest aktualny poziom certyfikowanego oleju palmowego w Polsce, a jaki być powinien;
  • jaki jest związek między nowym prawem unijnym, walczącym z globalnym wylesianiem, a olejem palmowym;
  • jak wygląda certyfikacja i kontrola na plantacjach oleju palmowego;
  • czy pozyskiwanie zrównoważonego surowca jest uzasadnione biznesowo.

Bądź na bieżąco! Zapisz się do newslettera:

 

 

Zapisując się do naszego newslettera jednocześnie wyrażasz zgodę na przetwarzanie podanych przez Ciebie danych. Administratorem Twoich danych osobowych jest 4CF Sp. z o.o., z siedzibą przy Plac Trzech Krzyży 10/14, 00-499 Warszawa.

Przetwarzamy Twoje dane wyłącznie w celu wysyłania informacji dotyczących 4CF Sp. z o.o. i jej działalności drogą e-mailową. Twoje dane będą przetwarzane do czasu odwołania zgody – odpowiedni link będzie zawarty w każdym wysłanym przez nas newsletterze. Wycofanie zgody nie ma wpływu na zgodność z prawem przetwarzania, którego dokonano na podstawie zgody przed jej wycofaniem. Podanie przez Ciebie danych jest dobrowolne, ale konieczne do przesyłania informacji dotyczących 4CF Sp. z o.o. i jej działalności. Przekazane przez Ciebie dane osobowe możemy przekazywać naszym dostawcom, którym zlecimy usługi związane z przetwarzaniem danych osobowych, np. dostawcom usług IT. Takie podmioty przetwarzają dane na podstawie umowy z nami i tylko zgodnie z naszymi poleceniami. Masz prawo do żądania dostępu do swoich danych osobowych, ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania, a także prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego. Więcej informacji o przysługujących Ci prawach oraz o przetwarzaniu Twoich danych osobowych znajdziesz w polityce prywatności.