Ograniczyć możliwe do uniknięcia niespodzianki

Ograniczyć możliwe do uniknięcia niespodzianki

Czy zastanawiałeś się kiedyś, jak ograniczyć możliwe do uniknięcia niespodzianki i odnosić sukcesy w ciągle zmieniającym się świecie? O tym między innymi rozmawiał Peter Hayward z FuturePod z Norbertem Kołosem, dyrektorem zarządzającym 4CF.

 

Wysłuchaj podcastu lub przeczytaj artykuł i dowiedz się więcej między innymi na temat: 

  • budowania silnej kultury foresightu w organizacjach, aby pewnie poruszać się w niepewnej przyszłości,
  • tego, czym zajmuje się foresight strategiczny,
  • przyszłości, które wciąż trzeba odkrywać na nowo.

 

Ponadto odkryj podróż Norberta do świata przyszłości i foresightu oraz poznaj zestaw narzędzi metodologicznych, których używamy w 4CF do analizowania trendów, definiowania nowych możliwości oraz tworzenia skutecznych strategii foresightowych.

 

Pełen artykuł w języku angielskim znajdziesz tutaj, a jeśli wolisz posłuchać rozmowy, kliknij bezpośrednio na FuturePod.

Bądź na bieżąco! Zapisz się do newslettera:

 

 

Zapisując się do naszego newslettera jednocześnie wyrażasz zgodę na przetwarzanie podanych przez Ciebie danych. Administratorem Twoich danych osobowych jest 4CF Sp. z o.o., z siedzibą przy Plac Trzech Krzyży 10/14, 00-499 Warszawa.

Przetwarzamy Twoje dane wyłącznie w celu wysyłania informacji dotyczących 4CF Sp. z o.o. i jej działalności drogą e-mailową. Twoje dane będą przetwarzane do czasu odwołania zgody – odpowiedni link będzie zawarty w każdym wysłanym przez nas newsletterze. Wycofanie zgody nie ma wpływu na zgodność z prawem przetwarzania, którego dokonano na podstawie zgody przed jej wycofaniem. Podanie przez Ciebie danych jest dobrowolne, ale konieczne do przesyłania informacji dotyczących 4CF Sp. z o.o. i jej działalności. Przekazane przez Ciebie dane osobowe możemy przekazywać naszym dostawcom, którym zlecimy usługi związane z przetwarzaniem danych osobowych, np. dostawcom usług IT. Takie podmioty przetwarzają dane na podstawie umowy z nami i tylko zgodnie z naszymi poleceniami. Masz prawo do żądania dostępu do swoich danych osobowych, ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania, a także prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego. Więcej informacji o przysługujących Ci prawach oraz o przetwarzaniu Twoich danych osobowych znajdziesz w polityce prywatności.