Odkryj potencjał przyszłości z 4CF FLEx!

Odkryj potencjał przyszłości z 4CF FLEx!

Potrzebujesz nowych insightów? Chcesz poznać nowe trendy społeczne i technologiczne zanim staną się powszechne? A może myślisz o zdobyciu nowych umiejętności, aby szybciej identyfikować zmiany, które mogą wpłynąć na Twój biznes lub działalność w niespodziewany sposób?

 

  • Zdobądź przyszłościowe kompetencje i poznaj foresight i jego zalety w strategicznym planowaniu.
  • Zidentyfikuj przyszłe rynki i trendy wcześniej niż Twoja konkurencja. 
  • Rozwijaj twórcze myślenie o przełomowych innowacjach. 
  • Wprowadź myślenie przyszłościowe do Twojej organizacji. 
  • Unikaj pułapek linearnego myślenia o przyszłości i wcześnie wykrywaj nieprawdziwe założenia biznesowe. 
  • Zachęcaj pracowników do wprowadzania innowacji.

Skontaktuj się z nami, prześlemy Ci spersonalizowaną ofertę na przeprowadzenie warsztatów i szkolenia. 

 

Dowiedz się więcej 

Bądź na bieżąco! Zapisz się do newslettera:

 

 

Zapisując się do naszego newslettera jednocześnie wyrażasz zgodę na przetwarzanie podanych przez Ciebie danych. Administratorem Twoich danych osobowych jest 4CF Sp. z o.o., z siedzibą przy Plac Trzech Krzyży 10/14, 00-499 Warszawa.

Przetwarzamy Twoje dane wyłącznie w celu wysyłania informacji dotyczących 4CF Sp. z o.o. i jej działalności drogą e-mailową. Twoje dane będą przetwarzane do czasu odwołania zgody – odpowiedni link będzie zawarty w każdym wysłanym przez nas newsletterze. Wycofanie zgody nie ma wpływu na zgodność z prawem przetwarzania, którego dokonano na podstawie zgody przed jej wycofaniem. Podanie przez Ciebie danych jest dobrowolne, ale konieczne do przesyłania informacji dotyczących 4CF Sp. z o.o. i jej działalności. Przekazane przez Ciebie dane osobowe możemy przekazywać naszym dostawcom, którym zlecimy usługi związane z przetwarzaniem danych osobowych, np. dostawcom usług IT. Takie podmioty przetwarzają dane na podstawie umowy z nami i tylko zgodnie z naszymi poleceniami. Masz prawo do żądania dostępu do swoich danych osobowych, ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania, a także prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego. Więcej informacji o przysługujących Ci prawach oraz o przetwarzaniu Twoich danych osobowych znajdziesz w polityce prywatności.