O gamebookach 4CF na warsztatach Speculative Futures Berlin

O gamebookach 4CF na warsztatach Speculative Futures Berlin

Jak możemy poprawić doświadczenie uczenia się z wykorzystaniem scenariuszy? Możecie dowiedzieć się tego podczas kolejnego warsztatu Speculative Futures Berlin i Ellery Studio 11 maja w godzinach 18:30 – 20:00 CET z Kacprem Nosarzewskim z 4CF Strategic Foresight. Przedstawimy możliwości immersyjne interaktywnej fikcji – gamebooków.

Gamebooki pozwalają czytelnikowi zanurzyć się w scenariuszu lepiej niż bierne czytanie czy oglądanie klipów wideo. Przedstawiają one zawiłości i dylematy przyszłości przedstawionej w danym scenariuszu jako rzeczywiste wydarzenia doświadczane z perspektywy pierwszej osoby, a nie tylko problemy kogoś z przyszłości. Podczas warsztatów będzie można przejść przez ścieżkę scenariusz+gamebook prowadzoną przez ekspertów z zespołu 4CF, a także przedyskutować korzyści i ograniczenia tej nowatorskiej techniki foresightu.

Bądź na bieżąco! Zapisz się do newslettera:

 

 

Zapisując się do naszego newslettera jednocześnie wyrażasz zgodę na przetwarzanie podanych przez Ciebie danych. Administratorem Twoich danych osobowych jest 4CF Sp. z o.o., z siedzibą przy Plac Trzech Krzyży 10/14, 00-499 Warszawa.

Przetwarzamy Twoje dane wyłącznie w celu wysyłania informacji dotyczących 4CF Sp. z o.o. i jej działalności drogą e-mailową. Twoje dane będą przetwarzane do czasu odwołania zgody – odpowiedni link będzie zawarty w każdym wysłanym przez nas newsletterze. Wycofanie zgody nie ma wpływu na zgodność z prawem przetwarzania, którego dokonano na podstawie zgody przed jej wycofaniem. Podanie przez Ciebie danych jest dobrowolne, ale konieczne do przesyłania informacji dotyczących 4CF Sp. z o.o. i jej działalności. Przekazane przez Ciebie dane osobowe możemy przekazywać naszym dostawcom, którym zlecimy usługi związane z przetwarzaniem danych osobowych, np. dostawcom usług IT. Takie podmioty przetwarzają dane na podstawie umowy z nami i tylko zgodnie z naszymi poleceniami. Masz prawo do żądania dostępu do swoich danych osobowych, ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania, a także prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego. Więcej informacji o przysługujących Ci prawach oraz o przetwarzaniu Twoich danych osobowych znajdziesz w polityce prywatności.